У Житомирі порахували гроші, які зібрали на «порятунок» літака Ту-104

12 травня у міському парку культури та відпочинку імені Гагаріна відбувся фестиваль «Крила», на якому збирали кошти для реставрації занедбаного літака Ту-104. Міська рада виділила на підтримку фестивалю 153 тисячі гривень. Вгадайте: скільки пожертвували прості житомиряни?..

Організатор благодійного фестивалю «Крила» Максим Козловець розповів, що мета акції – донести до людей ідею про необхідність реставрації та збереження літака, який, на думку деяких житомирян, вже став природною частиною міського ландшафту. У планах організатора було зібрати близько 1,5 мільйона гривень.

«Це дуже важлива для нас справа, ми навмисне хотіли зробити це офіційно, щоб надати цій події значущості!» – заявив М. Козловець. Скриньки урочисто розпакували під об’єктивами фотоапаратів та відеокамер. Гроші підрахували.

Результат: люди пожертвували на літак… 11 тисяч 482 гривні 45 коп.

У скриньках можна було побачити купюри від 1 гривні і більше, а також 500 гривень однією купюрою.

«Дякую усім, хто пожертвував коштами на реконструкцію! Ми не будемо зупинятись, ми будемо продовжувати збирати гроші на літак та на інші проекти. Ці гроші «ляжуть» на рахунок реставрацію літака, який відкритий фондом громади Житомир. Зараз на ньому «по нулях». Тому ці гроші лежатимуть там і чекатимуть свого часу…» – сказав Максим Козловець.

Отже: очікували 1,5 млн. грн. – а зібрали, грубо кажучи, у сто разів менше. З цього можна зробити висновок, що фестиваль «Крила» виявився провальним. А ідея реставрації літака у міському парку – це не те, що знаходить відгук у серцях городян.

Олеся ЛАВРЕНЮК

1 коментар до "У Житомирі порахували гроші, які зібрали на «порятунок» літака Ту-104"

 1. Фестиваль було проведено з метою привернення уваги житомирян до питання реноваціі літака ТУ-104а, збору ідей та пропозиції для написання та подання проекту бюджету участі. Одночасто з тим благодійна акція «Мрієш – Дій! Літаку – Крила!» триває. Долучитися можна перерахувавши внесок на рахунок Благодійної організації «Фонд громади Житомира»:
  Ідентифікаційний код за ЄДРОПУ 38035857
  Розрахунковий рахунок № 26007055801802,
  в Житомирському РУ ЗАТ КБ «Приватбанк», МФО 311744
  Призначення платежу: Цільова безповоротна фінансова допомога на реалізацію проекту «Мрієш – Дій! Літаку – Крила!».
  Детальніше про проект на сторінці https://www.facebook.com/krilafest/

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*