Отримати психологічну допомогу українці можуть цілодобово на інтернет-платформі «Розкажи мені»

За інформацією офісу Президента України, з метою психологічної підтримки громадян України, які страждають від наслідків збройної агресії Росії, цілодобово працює безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги «Розкажи мені».

Проект реалізується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства охорони здоров’я та Інституту когнітивного моделювання.

У разі, якщо ви відчуваєте тривогу, панічні атаки, маєте ознаки депресії, просто коротко опишіть свій запит і залиште заявку на платформі «Розкажи мені» https://tellme.com.ua/. Після – очікуйте зворотного зв’язку від фахівця.

Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.

Окрім того, команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та фахівцями проекту «Друг» розробила бот першої психологічної допомоги https://t.me/friend_first_aid_bot.

Він стане в пригоді у перші години після травматичної події. Також бот містить рекомендації щодо збереження психологічного здоров’я.

Будьте першим, хто прокоментував "Отримати психологічну допомогу українці можуть цілодобово на інтернет-платформі «Розкажи мені»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*