Овруч на День міста дивував картопляним поросям і трактором (ФОТО)

Днями у Овручі відбувся третій фестиваль «Поліська пані картопелька», присвячений найоригінальнішим картопляним стравам. Саме цей овоч є одним із популярніших на території Північної України, адже двічі на рік він об’єднує всю сім’ю за саджанням або ж копанням на грядках. Що з нього можна зготувати, окрім смаженої картоплі та любої всім «пюрешки», демонстрували народні господині.

Фестиваль традиційно співпадає з Днем міста Овруча – 29–30 вересня, тому гостей чекало багато цікавинок та розваг. На площі Свободи проходило дефіле у вишиванках, театралізована вистава та парад байкерів. Водночас у центральному парку працювала виставка народних умільців, де всі охочі мали брали участь у майстер-класах.

А радували смакові рецептори усіх відвідувачів тематичні смаколики – від звичайних дерунів та печені до картопляних поросят, тракторів та квітів. Звучить дивно, проте смакує файно! Здійснити такий собі міні-гастротур та поділитися кулінарним досвідом приїхали гості з різних куточків України та навіть Білорусі. Голодним не залишився ніхто, адже щира українська душа гуляє на широку ногу.

Наприкінці свята учасників фестивалю розважали запрошені гості – гурт Rumbero`s  та артисти київського театру вогню Phantom. Фаєр-шоу та запальні танці зробили свою справу і поставили яскраву крапку по завершенню вечора.

Аліна ТОЛКАЧ


Нагадуємо, раніше: Десятий фестиваль дерунів: насмажили чимало, показали найбільшого в країні і побили ним всі рекорди

Будьте першим, хто прокоментував "Овруч на День міста дивував картопляним поросям і трактором (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*