«Ситуація гірша, ніж була»: власник міні-ГЕС не вклався в терміни, але знову роздає обіцянки

ТОВ «Житомиркомунсервіс» обіцяє встановити захисну сітку та зарибити річку біля ГЕС вже найближчими днями. Поки ж на території електростанції лише безлад.

В середині вересня громадські активісти разом із заступником міського голови Сергієм  Кондратюком поставили ряд вимог ТОВ «Житомиркомунсервіс». Підприємство до 1 жовтня мало встановити захисні решітки, зарибити річку Тетерів коропом та білим амуром та намалювати реферну лінію. Сьогодні, 2 жовтня, громадські активісти разом із заступником міського голови прийшли на територію ГЕС, щоб оцінити ситуацію. Активісти розповіли про побачене кореспонденту Times.ZT.

«Сьогодні ми бачимо плями від мастила, яке потрапляє до річки. Біля гідроспоруди лежать купи сміття, у річці стоять браконьєрські сітки. Окрім того, що умови не виконані, проблем ще додалось», ─ поділився враженнями Ігор Малі.

Власник малої ГЕС пообіцяв виправити ситуацію та розпочати виконувати умови найближчими днями.

«Люди просили встановити захисну сітку, зробити реферну лінію та зарибити річку. Власник споруди розповів нам, що сьогодні розробляється проект по встановленню захисної сітки. До цього гребля працювати не буде. Цього тижня, за словами власника, буде зариблена річка. Окрім того, наразі є порушення природоохоронної зони, а саме сміття та розлите мастило. Ми звернемось до державної екологічної інспекції, щоб вони провели перевірку», ─ розповів заступник міського голови.  

Якщо власник не виконуватиме умов, які поставила перед ним громадськість та міська рада, влада ініціюватиме розірвання договору оренди.

Аліна ДОМБРОВСЬКА


Читайте також: На чому їздять депутати Житомирської обласної ради та скільки коштують їхні автомобілі насправді

Будьте першим, хто прокоментував "«Ситуація гірша, ніж була»: власник міні-ГЕС не вклався в терміни, але знову роздає обіцянки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*