Павло Ґудзь, кандидат від партії Сухомлина, підкупив виборців у Житомирі (ФОТО, ВІДЕО)

17 жовтня 2020 року кандидат від партії «Пропозиція» Павло Ґудзь прийшов агітувати за себе в один з дворів на вулиці Льва Толстого у Житомирі. Його супроводжувала невелика команда підтримки, зокрема – голосиста дама у червоній куртці. Мешканці будинку одразу атакували кандидата запитаннями.

Головна претензія: відсутність зворотного зв’язку між виборцями і депутатами міської ради. Простіше кажучи, люди навіть не знають, хто зараз їхній депутат.

І раптом сталося несподіване. Дама у червоній куртці представила «подарунки» для мешканців будинку від Павла Ґудзя: банки з фарбою та світильники для під’їздів. Одразу після цього вона почала роздавати агітаційні буклети кандидата.

Схема виявилася дуже простою. Мешканці, які симпатизують нинішньому міському голові Сергію Сухомлину – звернулися до висуванця від його партії «Пропозиція» з проханням купити фарбу та світильники. Три десятки людей підписалися під цим зверненням.

Павло Ґудзь «відгукнувся» – і приніс «подарунки».

Я довго і безуспішно намагався з’ясувати загальну вартість «подарунків». Але кандидат та його команда відчули, що утнули щось негарне. Замість відповіді я отримав потік крикливих звинувачень на свою адресу.

Схоже, Павло Ґудзь так і не зрозумів до кінця, що вчинив. Відкриваємо статтю 160 Кримінального кодексу України – і читаємо.

  1. Пропозиція, обіцянка або надання виборцю чи учаснику референдуму неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права чи права на участь у референдумі (відмова від участі в голосуванні, голосування на виборчій дільниці (дільниці референдуму) більше одного разу, голосування за окремого кандидата на виборах, кандидатів від політичної партії, місцевої організації політичної партії або відмова від такого голосування, передача виборчого бюлетеня іншій особі), – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

P. S. Після того, як кандидат пішов – його прихильниця написала у вайбер-чаті ось це.

 

 

 

Вочевидь, саме так виглядає «професійність замість некомпетентності»…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Павло Ґудзь, кандидат від партії Сухомлина, підкупив виборців у Житомирі (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*