Зубко нагадала Сухомлину про важливість дебатів: «Неучасть у дебатах віддає чимось радянсько-номенклатурним» ПР

Кандидатка у міські голови Житомира від партії «Європейська Солідарність» Людмила Зубко, яка тиждень тому викликала мера міста Сергія Сухомлина на дебати у прямому ефірі, ще раз нагадала йому, чому не варто уникати такої розмови. Свою позицію вона виклала у блозі на Lb.ua

«Житомиряни вимагають цієї відвертої дискусії про своє майбутнє. Хочуть почути і остаточно визначитись із вибором! Вважаю, якщо ти позиціонуєшся як управлінець та політик європейського ґатунку, якщо прагнеш до демократичних європейських стандартів, то ти зобов’язаний дати виборцям такий інструмент визначення», — наголосила Зубко. 

Кандидатка на посаду міського голови переконана, що неучасть в дебатах «віддає чимось радянсько-номенклатурним». А небажання йти на дебати й відмовчування — це або приховування правди, або страх втратити рейтинг під час відкритої розмови. 

«Тому я викликала на дебати мого головного опонента, діючого міського голову Житомира Сергія Сухомлина, і запропонувала дебатувати у прямому ефірі нашого місцевого телеканалу СК1 23 жовтня. Я запропонувала чесну дискусію про стратегію міста на наступні п’ять років, про те, як зробити Житомир успішним містом для людей, про пріоритети, про відповідальність новообраної влади. І в мене є стратегія для Житомира — Маніфест успішного міста для людей, із зрозумілими чіткими правилами. Ось про що потрібно говорити! А не просто вихвалятись вже збудованими у місті об’єктами, які до речі, стали можливі лише завдяки фінансовій децентралізації та командній роботі трьох гілок влади — президента, уряду і парламенту», — написала Людмила Зубко. 

Вона пояснила, що де-юре дебати — не обов’язковий атрибут виборів, але де-факто вони давно стали невід’ємною частиною голосувань у більшості країн світу. При цьому Зубко повідомила, що маючи підтримку фракції «Європейської Солідарності» у Верховній Раді, підготує законопроєкт про внесення змін до Виборчого кодексу про обов’язковість проведення передвиборчих дебатів на місцевому рівні. 

«Людям не вистачає чесності і відкритості від влади і політиків! Житомирянам не вистачає чесності і відкритості! Впевнена, шлях чесності і відкритості п’яти наступних років роботи місцевої влади починається саме з публічних дебатів між кандидатами! Тож ще раз. Чекаю Сергія Сухомлина 23 жовтня на телеканал СК1», — резюмувала Зубко. 

Модераторкою дебатів погодилася стати відома телеведуча Лариса Губіна.

Будьте першим, хто прокоментував "Зубко нагадала Сухомлину про важливість дебатів: «Неучасть у дебатах віддає чимось радянсько-номенклатурним»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*