Павло Жебрівський запрошує на “Купальські роси”

6-7 липня у с. Немиринці Ружинського району Житомирської області відбудеться черговий етно-культурний фестиваль, яким вже багато років опікується Павло Жебрівський. Він народився у Немиринцях, тому його мотиви – підтримка та розвиток малої батьківщини – цілком зрозумілі. Але посилений інтерес до цієї події викликаний ще й іншими обставинами…

11 червня 2015 року Петро Порошенко представив Павла Жебрівського в якості нового керівника Донецької області – тієї її частини, яка перебуває під контролем України. Протягом трьох років П. Жебрівський очолював військово-цивільну адміністрацію Донеччини, перебуваючи фактично на передовій. Небагатьом політикам – вихідцям із Житомирщини – вдалося так високо піднятися у непростій конфігурації сучасного політичного “пасьянсу” України. Серед відомих житомирян можна назвати ще Геннадія Зубка, який займає посаду віце-прем’єра.

Рівно через три роки – 11 червня 2018 р. – П. Жебрівський попросив Президента України про відставку. Чим викликане таке бажання – достеменно поки що невідомо. Фізична та моральна втома від Донбасу? Наміри розвивати подальшу карьєру у Житомирі? Чи запропонували іншу високу посаду у столиці?..  Нагадаємо, що протягом 2005 року П. Жебрівський був головою Житомирської ОДА. І більш ніж напевно – має і зараз високі політичні амбіції.

“Купальські роси” це щорічне етнографічне свято, на яке організатори запрошують цікаві творчі колективи – а також усіх житомирян, небайдужих до культурної спадщини наших предків. “Фактор Жебрівського”, без сумніву, робить цю подію ще цікавішою.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Павло Жебрівський запрошує на “Купальські роси”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*