Павло Жебрівський запрошує на "Купальські роси" | Times ZT

Павло Жебрівський запрошує на “Купальські роси”

6-7 липня у с. Немиринці Ружинського району Житомирської області відбудеться черговий етно-культурний фестиваль, яким вже багато років опікується Павло Жебрівський. Він народився у Немиринцях, тому його мотиви – підтримка та розвиток малої батьківщини – цілком зрозумілі. Але посилений інтерес до цієї події викликаний ще й іншими обставинами…

11 червня 2015 року Петро Порошенко представив Павла Жебрівського в якості нового керівника Донецької області – тієї її частини, яка перебуває під контролем України. Протягом трьох років П. Жебрівський очолював військово-цивільну адміністрацію Донеччини, перебуваючи фактично на передовій. Небагатьом політикам – вихідцям із Житомирщини – вдалося так високо піднятися у непростій конфігурації сучасного політичного “пасьянсу” України. Серед відомих житомирян можна назвати ще Геннадія Зубка, який займає посаду віце-прем’єра.

Рівно через три роки – 11 червня 2018 р. – П. Жебрівський попросив Президента України про відставку. Чим викликане таке бажання – достеменно поки що невідомо. Фізична та моральна втома від Донбасу? Наміри розвивати подальшу карьєру у Житомирі? Чи запропонували іншу високу посаду у столиці?..  Нагадаємо, що протягом 2005 року П. Жебрівський був головою Житомирської ОДА. І більш ніж напевно – має і зараз високі політичні амбіції.

“Купальські роси” це щорічне етнографічне свято, на яке організатори запрошують цікаві творчі колективи – а також усіх житомирян, небайдужих до культурної спадщини наших предків. “Фактор Жебрівського”, без сумніву, робить цю подію ще цікавішою.

Тарас СТРІЛЬЧИК

  • 16
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Павло Жебрівський запрошує на “Купальські роси”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*