Перед судом постануть двоє підрядників, які “відмили” на будівництві ліцею понад 1,1 млн грн

5 грудня правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо двох житомирян, які почергово були керівниками підрядної організації, що проводила реконструкцію одного з ліцеїв у Житомирському районі. Слідство встановило, що в офіційних документах про будівельні роботи з реконструкції навчального закладу було завищено ціни на витрачені та використані матеріали. Загалом неправдиві відомості щодо обсягів та вартості склали понад 1,12 мільйона гривень.

Раніше по цій справі про підозри у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, було оголошено ще двом посадовцям державних органів влади. А за кілька місяців до цього керівникові будівельної компанії було оголошено підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України) та службовому підробленні, тобто видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

Однак під час досудового розслідування було встановлено, що у період проведення реконструкції навчального закладу керівник підрядної організації змінювався кілька разів. А відтак матеріали щодо ще двох очільників будівельної компанії були виділені в окреме провадження, оскільки ці особи перебували за межами України.

Отож, щойно фігуранти справи повернулися, слідчі оголосили 46-річній жінці та 49-річному чоловікові про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 ККУ) та службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 ККУ).

Тепер керівникам будівельного підприємства загрожує обмеження або позбавлення волі терміном до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині оголосили підозри ділкам, які заробляли на онкохворих.

Будьте першим, хто прокоментував "Перед судом постануть двоє підрядників, які “відмили” на будівництві ліцею понад 1,1 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*