IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалів

Off roаd 1 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалів

На Житомирщині для прихильників активного відпочинку та любителів адреналіну влаштували справжні перегони на виживання по місцевому бездоріжжю. Про це повідомили на сторінці Ємільчинської селищної ради у Facebook.

Болота, рови з водою, хащі та зарості не завадили учасникам отримати масу задоволення від перегонів та просто участі у «Ємільчине Off-roаd – 2018».

«Захід організовували для любителів авто екстриму влаштували до Дня українського козацтва та свята Покрови. Для учасників, які готові були випробувати себе і власні автівки екстремальною їздою по бездоріжжю», – розповіли учасники  цьогорічних Off-roаd.

За інформацією селищної ради, участь у перегонах брали лише досвідчені водії, та ті, хто знається на перегонах бездоріжжям та вміє отримувати від цього справжнє задоволення.

Off roаd 6 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалівOff roаd 5 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалівOff roаd 2 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалівOff roаd 3 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалівOff roаd 4 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалів44151693 685998668451777 8944517892137811968 n - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалівOff roаd 7 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалівOff roаd 8 - На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалів


Раніше: Останній етап Кубку України з мотокросу у селі Клітчині

  • 1
    Поділитися


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині влаштували перегони на виживання для справжніх екстремалів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*