Перекрита дорога на Бердичівщині через львівське сміття (ВІДЕО) | Times ZT

Перекрита дорога на Бердичівщині через львівське сміття (ВІДЕО)

Водії автівок обурені: у селі Хажин Семенівської об’єднаної територіальної громади, на автодорозі міжнародного значення  Виступовичі-Могилів-Подільський селяни перекрили рух транспорту. Цю попереджувальну акцію люди влаштували на знак протесту проти складування на території їхньої ОТГ львівського сміття.

Недобудований цегельний завод, куди звозився непотріб, знаходиться у селі Терехове. Тут уже близько тижня згуртована громада виступає проти накопичення там непотребу.

«Приїздять на день по 3 власники. І міняються вони, ми не можемо взнати, хто там ті власники. Ні до чого не домовились. Вони обіцянками нас кормлять, то будемо завтра вивозити, то післязавтра. А дійшло до того, що кажуть: ми візьмемо 5 бомжів, привеземо мішки і вони будуть перебирати в мішки. Ну це сміх, люди добрі, просто сміх, як це такі тонни сміття перебирати в мішки!» – говорить Олександр Дячук, мешканець ОТГ.

Голова ОТГ каже: жодної згоди на провадження сміттєсортувальної діяльності власникам громада не давала. До того ж замість встановлення спеціального обладнання і проведення необхідних комунікацій у село сміття десятками фур звозили і скидали на купи.

«В став і потім на Бердичів у Гнилоп’ять може попасти. Там уже майже під стелю того сміття. Вони обіцяли, що буде накриття, будуть переробляти на станках. Вдень не возять, лише вночі» – каже Олександр Нікітін, мешканець ОТГ.

Селяни обурені і вимагають вивезти сміття з території їхньої громади. В іншому випадку, кажуть, перекриватимуть автошляхи знову. Багато хто з них розповідає: люди, доведені до відчаю байдужістю влади різних рівнів, готові до радикальних дій. Але діють у рамках закону, поки односельці стримують їхню лють.

«Ми дуже вибачаємось, водії в цьому не винні, але терпіння в людей закінчилося. Ми вже просто не віримо тим казочкам, які розказували нам і приїздили. Це попередження, воно закінчиться, але люди готові виходити знову і знову, поки не ліквідується сміттєзвалище», – каже Наталя Семенюк, голова Семенівської ОТГ.

Під час акції протестувальники пропускали машини з дітьми та автобуси. Водії обурені протестом на трасі, але вимушені чекати у заторі, який розтягнувся більш як на кілометр в обидва кінці дороги.

Як ми повідомляли раніше, львівське сміття на територію ОТГ почали завозити ночами, люди затримали одну з таких автівок і попередили про свої наступні кроки.

  • 744
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Перекрита дорога на Бердичівщині через львівське сміття (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*