Telegram посилює функції приватності, відкриваючи нові можливості

Відтепер користувачі мессенджеру Telegram мають можливість видалити всю особисту переписку як у себе, так і у співрозмовників без терміну давності. Окрім того, з’явилася функція приховування імені та фото користувача.

Про чергове нововведення повідомили на блозі розробників. Минула версія дозволяла  видаляти лише власні повідомлення відправлені за останні 48 годин.

Засновник Telegram Павло Дуров пояснив, що розробники взяли до уваги занепокоєння користувачів можливими зловживаннями новою функцією і збереженням свого листування.

“Не важливо, хто і коли відправляв повідомлення, ви можете повністю це контролювати. Ви навіть можете стерти всю розмову для обох сторін, якщо захочете”, – повідомив Дуров у своєму каналі.

Засновник Telegram підкреслив, що компанія проаналізувала зазначені можливості приватності і прийшла до висновку, що перевага контролю користувачів над своїми слідами в цифровому просторі важливіше.

Окрім того, відтепер, за умови пересилання повідомлення користувача третім особам, він може приховати своє ім’я та фотографію.

Нагадаємо, що в Україні також з’явився консультаційний онлайн-центр для споживачів газу.

  • 12
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Telegram посилює функції приватності, відкриваючи нові можливості"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*