Період самопізнання та роботи над помилками минулого: що чекає Знаки Зодіаку 21-27 серпня

Новий тиждень 21-27 серпня приготував чимало сюрпризів представникам зодіакального кола, а все тому, що ми ще знаходимося під впливом ретроградних планет, отже можливі різні неочікувані ситуації, викриття, дивні події та проблеми зі сприйняттям оточуючого світу. В роботі можливі затримки та зниження ефективності. Люди схильні до конфліктів та важко йдуть на контакт. 

Що робити кожному Знаку Зодіака, щоб цей період прожити позитивно та легко – читайте в детальному гороскопі від «Times.ZT».

Овен 

Цього тижня може бути трохи нестабільною фінансова ситуація, тож варто бути обережними в грошових питаннях. Також слід пильнувати за своїм здоров’ям, зокрема за шлунком, кишківником і печінкою. Рекомендується дотримуватися здорового харчування і уникати вживання спиртних напоїв. Для закоханих пар цей тиждень обіцяє бути особливо приємним. 

Телець

Істотні зміни чекатимуть тих, хто працює в інформаційній сфері, торгівлі або логістиці. Дехто змінить свою роботу на місце з кращими умовами праці. У особистому житті може бути плутанина. Можливо, ви згадаєте про колишнє кохання або зустрінете кого зі старих друзів. Важливо буде бути обережними у прийнятті рішень у цьому аспекті вашого життя.

Близнюки

Вам вдасться покращити відносини з близькими, і, можливо, вас чекають зустрічі з рідними, які живуть в іншому місті чи країні. Ви можете помітити за собою хаос думок. Це все через вплив ретроградного Меркурія, який ускладнює осмислення того, що відбувається, з логічної і раціональної точки зору. Найкраще зараз взяти спокійну та вичікувальну позицію, зосередитися на домашніх справах і побутових питаннях. 

Рак

Ви відчуєте бажання проводити більше часу зі своєю сім’єю або присвятити час своїм хобі, тому робота може стати важким завданням. Молоді фахівці можуть вирушити на навчання, а творчі особи можуть знайти реалізацію на фрілансі. Проте для цього вам доведеться постаратися з пошуками та спробами. Цей час також сприятливий для подорожей до тих місць, де ви вже були, і поновлення приємних спогадів.

Лев

Зараз ви закріпите уроки літа, про важливість збереження внутрішнього балансу. Вам не потрібно поспішати вирішувати всі завдання, оскільки є достатньо часу для цього. Тепер це час для повернення до справ чи навчання, які ви розпочали, але так і не довели до завершення. Цей період також сприятливий для того, щоб зайнятися своїм фізичним та психічним здоров’ям. 

Діва

Не забувайте, що успіх приходить до тих, хто старається. Протягом цього тижня можна здійснювати важливі покупки або починати проєкти, які ви давно хотіли реалізувати, але не наважувалися на це. Всесвіт буде на вашому боці, якщо ви вирішите зосередитися на саморозвитку, питаннях здоров’я та нових починаннях. Також важливо бути уважними до своїх почуттів.

Терези

Вам слід ретельно спланувати цей тиждень, щоб ви могли встигнути все необхідне. Цей період сприяє творчому та спонтанному мисленню і може призвести до дивних випадковостей, але в результаті все вирішиться без негативних наслідків. Ви можете відчувати потребу у виборі нового напрямку. Проте до 4 вересня не варто щось серйозно змінювати. 

Скорпіон 

Протягом цього тижня ви відчуєте емоційні гойдалки від прагнення до самоконтролю, терпіння, бажання робити корисне для близьких людей, організованості та честолюбства, до меланхолії, пригніченого стану, почуття самотності та скутості у ваших діях та рішеннях. Важливо зберігати емоційний баланс та підтримувати позитивний настрій.

Стрілець

Новий тиждень посилить вашу амбіційність і бажання робити добрі справи для рідних і близьких. Вам потрібно завзято працювати та досягати максимальних результатів у всіх поставлених завданнях. Це також час для перегляду ваших планів і організації дому та взаємин. Проте важливо залишити собі простір у думках та діях і не поспішати у прийнятті рішень.

Козеріг 

У цей період ви зможете виділитися серед інших і продемонструвати свої найкращі якості. Ви відчуєте надію та впевненість, проте буде гальмування у справах, тому не розчаровуйтесь, якщо з першого разу не вдасться досягти бажаного результату. Ви також можете активно рекламувати себе, свій бренд, послуги та товари. Будьте уважні до інтернет-покупок, щоб не натрапити на обман. 

Водолій

Ви можете зустріти людей з вашого минулого. Це можуть бути партнери по роботі, або колишні. Проте не варто повертатися до цих стосунків, тут важливіше інформація, яка надходить від давніх знайомих. Це чудовий час для роботи з психологом чи духовних практик для збільшення саморозуміння і розвитку. Не стримуйте в собі почуття та емоції.

Риби

Важливо бути обережними та уникати імпульсивних вчинків на роботі та в особистому житті. Намагайтеся контролювати свою дратівливість і уникати конфліктних ситуацій. Найкраще навести лад вдома, перебрати речі, позбутися шкідливих звичок чи відпустити людей, з якими розійшлися дороги. Використайте цей час для збереження гармонії в собі та своєму оточенні.

Нагадаємо, російська космічна місія, всьо: найсмішніші меми про зіткнення «луни-25» з Місяцем.

Будьте першим, хто прокоментував "Період самопізнання та роботи над помилками минулого: що чекає Знаки Зодіаку 21-27 серпня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*