У Житомирі на базі КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» відкрили сучасну діагностичну лабораторію, яка повністю відповідає міжнародним стандартам з діагностики туберкульозу. Про це повідомили у Житомирській обласній раді.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_13-54-02-768x1024.jpg)
На відкриття лабораторії до Житомира завітали головний санітарний державний лікар України Ігор Кузін, голови Комітету Верховної Ради України з питань здоровʼя нації Михайло Радуцький та головний координатор з надзвичайних ситуацій в Україні «Лікарі без кордонів» Крістофер Стоукс.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_13-53-59-768x1024.jpg)
Обладнання нової лабораторії дозволить максимально швидко визначати профіль резистентності у хворих, які мають підозру або підтверджений діагноз захворювання.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_13-54-04-768x1024.jpg)
Нагадаємо також, що 3 тонни меддопомоги для Житомирської міської лікарні №2 передали благодійники.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відкрили сучасну лабораторію з діагностики туберкульозу"