Перша спроба «посадити» людину з COVID-19 завершилася бунтом у СІЗО

19 березня 2020 року я опублікував матеріал, де висміяв «суворі» поправки до Кримінального кодексу України, прийняті народними депутатами – вірогідно, у стані вірусної паніки. Нагадаю, йдеться про великі штрафи та немалі терміни ув’язнення, які загрожують громадянам за різні гріхи, в тому числі за «порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань…»

Тоді я назвав нові статті ККУ «ідіотськими». І тоді ж поставив прості запитання.

В яких СІЗО утримуватимуть хворих на COVID-19?

Хто і яким чином це робитиме?

Яким чином відбуватимуться судові процедури?

Чи передбачені окремі місця для ув’язнення таких хворих?

Чи їх утримуватимуть у звичайних колоніях, де вони успішно заражатимуть інших ув’язнених?

Відтоді минуло трохи більше місяця. І практично на всі запитання відповіла скандальна історія у слідчому ізоляторі Чернівців. В ніч на 25 квітня ув’язнені влаштували там бунт. Декілька камер забарикадувалися. В’язні нападали на персонал СІЗО, тому до деяких з них застосували фізичну силу і кайданки. Троє ув’язнених порізали собі вени.

Весь цей бедлам стався лише через те, що в СІЗО привезли одного арештанта з підтвердженим діагнозом «коронавірусна інфекція». Закликаю законоляпів з Верховної Ради напружити фантазію і уявити: а що буде, коли ув’язнених з COVID-19 повезуть у слідчі ізолятори десятками й сотнями?..

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Перша спроба «посадити» людину з COVID-19 завершилася бунтом у СІЗО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*