Першому меру Житомира присвоїли відзнаку за заслуги перед містом

Сьогодні, 16 липня, під час засідання сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за присвоєння першому міському голові Житомира відзнаки за заслуги перед містом I ступеня. Мельничук Віталій Григорович очолював Житомирську міську раду впродовж 1990-92 років. й саме за його управління вперше було піднято державний стяг над міськрадою.

“Мельничук Віталій Григорович – це перший мер міста Житомира. Це перша каденція, яка підняла прапор над міською радою фактично перед Днем Незалежності. В нього немає нагород фактично ніяких, ні грамот, нічого – так сталося”, – сказав нинішній міський голова Житомира Сергій Сухомлин. 

Крім того, в період, коли перший мер очолював місто, також було прийнято історичний герб Житомира. 

“Він був обраний до Верховної ради депутатом та водночас міським головою.  Обрав стати міським головою з 1990 по 1992 роки, саме тоді, коли були буремні роки, коли піднімався синьо-жовтий прапор над нашою ратушею в тоталітарній державі. Історичний герб міста Житомира також був прийнятий в 1991 році при його головуванні. Він тримає зв’язок з містом, з депутатами того скликання, він не байдужий до того, що відбувається в місті”, – зауважила керуюча справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко. 

За присвоєння  Мельничуку Віталію Григоровичу відзнаки за заслуги перед містом Житомиром I проголосувало 36 депутатів.

Будьте першим, хто прокоментував "Першому меру Житомира присвоїли відзнаку за заслуги перед містом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*