З бюджету Житомира виділили понад 200 тис грн на підтримку Єлістратової та Мартиненка на Олімпійських змаганнях

Сьогодні, 16 липня, під час засідання сесії Житомирської міської ради депутати погодили виділити 235 тис грн на підтримку двох  спортсменів на Олімпіаді 2020.

Зокрема, 150 тис грн з міського бюджету планують виділити на підготовку та участь в олімпіаді Юлії Єлістратової та ще 85 тис грн – Єгору Мартиненку. 

“Всі ви знаєте нашу учасницю Олімпійських ігор Єлістратову Юлю, яка вже готується до Олімпіади. Було б правильно підтримати її фінансово. Олімпійський комітет не повністю компенсує витрати на підготовку та участь в олімпіаді, тому вони попросили допомогу – це 150 тис грн з міського бюджету. Також Мартиненко Єгору ще 85 тис грн”, – пояснив голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин. 

“Дійсно вони представляють Житомир і Україну й гідно тримають спортивний прапор міста”, – зауважила директорка департаменту соціальної політики міськради Вікторія Краснопір.

Будьте першим, хто прокоментував "З бюджету Житомира виділили понад 200 тис грн на підтримку Єлістратової та Мартиненка на Олімпійських змаганнях"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*