У житомирській лікарні №1 відкрили оновлену лабораторію, куди закупили модернового обладнання на 4 млн грн | Times ZT

У житомирській лікарні №1 відкрили оновлену лабораторію, куди закупили модернового обладнання на 4 млн грн

Від учора працівники КП «Лікарня №1» лабораторії мають окреме приміщення із сучасним ремонтом та новітнім обладнанням, яке допоможе надавати містянами більший спектр послуг.

Вказану інформацію оприлюднили  на сайті міськради.

«У рамках програми медичних гарантій ми придбали повний біохімічний автомат «Акцент 240», коагулометр, ще один імуноферментний аналізатор, оновилася і база мікроскопів. До цього працювали на шкільних монокулярах. Оновили також обладнання для стерилізації виробів лабораторного призначення», – повідомила завідувач лабораторії Любов Моріна.

Як повідомили у міськраді, продуктивність роботи спеціалістів допоможе підвищити новий придбаний напередодні імуноферментний аналізатор, за допомогою якого крім аналізу на антитіла коронавірусу та ВІЛ, ще й проводиться ендокринологічний та перинатальний скринінг.

Ремонт проводили завдяки співфінасуванню місевого та державного бюджетів. Місто виділило для оновлення лабораторії 2,7 млн грн.

Нагадаємо,що у Житомирській області відкрили центри масової вакцинації

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирській лікарні №1 відкрили оновлену лабораторію, куди закупили модернового обладнання на 4 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*