У відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу WAKO «Третя Україна» позмагалися 140 бійців

Змагання відбулися 19–20 січня у спортзалі житомирської ДЮСШ «Авангард» в рамках патріотично-виховного проекту «Житомирська слава» та були присвячені 100-річчю створення Директорії Української Народної Республіки, а також стали першими у 2019 році.

Перед відкриттям чемпіонату представники військово-історичного клубу «Повстанець» з Києва та Житомирської міської федерації кікбоксингу розповіли спортсменам про діяльність Директорії УНР, її боротьбу з більшовиками, продемонстрували тогочасну зброю, військову екіпіровку, а також закликали молодь вчити історію і боротися як одна команда, бо лише тоді можна перемогти. Після лекції усі бажаючі могли одягнути, потримати і сфотографуватися з технікою.

Оскільки перший день змагань співпав із Водохрещем, то усіх привітав і окропив святою водою настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан. Крім цього, присутні вшанували хвилиною мовчання українських патріотів, які загинули у боротьбі за незалежність України.

За нагороди чемпіонату боролися кікбоксери з Бердичева, Житомира,  Коростеня, Києва, Радомишля, Рівного та Ковеля. Найбільш видовищним поєдинком тренерською радою та суддівською бригадою було визнано протистояння у ваговій категорії до 60 кг серед  старших юніорів у розділі К-1 між Романом Кухтою з Ковеля (тренер – Віталій Тимофєєв) та Владиславом Орлом із Рівного (тренер – Роман Кроль). Найкращим бійцем чемпіонату став житомирський кікбоксер у ваговій категорії до 67 кг серед дорослих у розділі фул-контакт Роман Абрамовича (тренер – Вячеслав Гопанчук).

«Займаюся кікбоксингом рік. Це мій другий професійний поєдинок і перемога. Загалом я задоволений. Трохи не дотиснув у третьому раунді. Дуже допомогли поради тренера і підтримка рідних. Мрію потрапити на чемпіонат України і перемогти там», – поділився враженнями від змагань кікбоксер із Бердичева Валерій Матяш.

«Поєдинок був складний. Мені потрібно більше працювати над функціоналкою (витривалістю), бо швидко стомлююся. Вдячний за моральну підтримку мамі і тренеру, мабуть, саме це і допомогло перемогти», – розповів житомирянин Ілля Шиманський.

«Морально-вольові якості: сміливість, мужність терпіння до болю, наполегливість треба виховувати. Дитина з ними не народжується. Ми їх виховуємо. Завдання чемпіонату – формування складу збірної Житомирської області для участі в чемпіонаті України з кікбоксингу, що відбудеться у Броварах в квітні 2019 року», – розповів заслужений тренер України Вячеслав Гопанчук.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "У відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу WAKO «Третя Україна» позмагалися 140 бійців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*