Перший день роботи дитсадочків в Житомирі: намети та захисні костюми тішать малечу

cropped Screenshot 1 24 e1590572452614 - Перший день роботи дитсадочків в Житомирі: намети та захисні костюми тішать малечу

Відсьогодні в Житомирі вже запрацювали дитячі садочки. Медпрацівники зустрічають дітей та вихователів на вулиці, міряють їм температуру. Деякі навіть облаштували для цього намети та зустрічають вихованців у захисних костюмах, інші – роблять це під навісами. Про це сьогодні, 27 травня, під час прес-брифінгу розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

“В дитячі садочки сьогодні прийшло близько 20% від загальної кількості дітей. Ми розуміємо, що багато батьків не ризикують вести дитину до навчального закладу, тому зараз в нас перевантаження немає. Малеча розважається від костюмів, але це, в першу чергу, надійні засоби захисту. В садочках зараз трохи прохолодно, але я думаю, що після 1 червня кількість дітей буде тільки збільшуватися. Всі санзасоби та дезинфікуючі коврики вже привезли. Ми також проводили додаткове тестування деяких категорій працівників і після дводенного тестування виявили 10-х з позитивним результатом. Зараз на черзі ПЛР тестування. Тому деякі з них поки що не допущені до роботи”, – розповів Сухомлин. 

Під час брифінгу мер також повідомив, що відсьогодні працюватиме Центр надання адміністративних послуг (ЦНАПМ) та всі інші заклади, які прийматимуть лише жителів Житомира. у міськраді пояснили, що такі дії необхідні, щоб передбачити перенавантаження.

Нагадуємо, що Житомирян закликають долучитися до опитування щодо доречності проведення Дня міста в умовах пандемії.


Будьте першим, хто прокоментував "Перший день роботи дитсадочків в Житомирі: намети та захисні костюми тішать малечу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*