У Житомирі тимчасово відключать воду та проведуть хлорування по всьому місту

s1200 777x437 - У Житомирі тимчасово відключать воду та проведуть хлорування по всьому місту

«Житомирводоканал» тимчасово відключить воду в місті та проведе хлорування 30-31 травня. Таке рішення сьогодні, 27 травня, прийняли члени виконавчого комітету. 

Директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін зазначив, що проведення ремонтних робіт, які зараз виконує водоканал, неможливе без відключення води: 

«Це є виключна необхідність, бо на сьогоднішній день насосна станція другого підйому, єдина станція, яка постачає воду у місто, разом із напірними колекторами та запірною арматурою перебувають у вкрай поганому стані. Якщо ми говоримо про насосну станцію та опорний колектор, за нею єдині магістральні мережі, які транспортують воду в місто, виконати роботу по їх заміні неможливо без зупинки всього водопостачання. Ми всі це розуміємо, щоб було краще завтра, необхідно сьогодні трішечки потерпіти. Крім того, водоканал виконає роботи на шести об’єктах по заміні засувок великого діаметру, щоб у майбутньому ми могли оперативно локалізувати місця, аби ліквідувати аварії. Ще іде реконструкція великого магістрального водопровідного колектору 2,8 км, який треба перепідключати, наша підрядна компанія буде виконувати ці роботи за кошти Світового банку, обійтися без зупинки водопостачання міста не можемо. Це найбільший об’єм робіт, на відміну від тих, які ми виконували у попередні роки», — пояснив Андрій Нікітін.

Крім того, Андрій Нікітін повідомив, що 30 травня воду хлоруватимуть, тому вода буде придатна тільки для побутових потреб:

«В суботу, 30 травня, о 23:00 год починається хлорування. В неділю буде найоптимальніший день, коли ми можемо це зробити. Водою можна буде користуватися у понеділок зранку для харчових потреб, для господарсько-побутових потреб у неділю водою можна користуватись, але бажано не дуже довго знаходитись під цією водою, тому що концентрація хлору у воді буде підвищена».

Нагадаємо, що у Житомирі ремонтуватимуть колектор під новим асфальтним покриттям.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі тимчасово відключать воду та проведуть хлорування по всьому місту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*