Перший крок для боротьби зі старінням — масаж обличчя: майстер із кінезіотейпування Анастасія Сашенко

«Для кожної жінки важливо бути щасливою та в гармонії з самою собою. Не секрет, що прекрасна половина людства стає щасливою тоді, коли відчуває свою красу та привабливість. Адже впевненість в собі — це перший крок до успіху, а увага чоловіків завжди приємна» — запевнила майстер по кінезіотейпуванню естетичної медицини та краси салону INNA BILA Анастасія Сашенко.

Проте з віком стає все важче зберегти красу тіла та обличчя, тому потрібно належно доглядати за собою. Одним із методів збереження молодості є масаж обличчя. Він сприяє підтриманню тонусу, пружності, сяйва шкіри, зменшує напругу, покращує кровообіг шкіри, допомагає розслабитись та знімає стрес. 

«Після такої процедури протягом цілого дня людина відчуватиме приплив сил та вже після декількох сеансів зможе позбутися головного болю. Під час масажу обличчя також пропрацьовується зона шиї та декольте, адже вони дуже пов’язані з обличчям. Доречі, перші ознаки старіння з’являються спочатку у зоні декольте, далі на шиї і лише потім на обличчі жінки» — розповіла майстер масажу.
Анастасія зазначила, що процедура триває від 30 хв. до 1 год., в залежності від особливостей шкіри клієнтів та виду масажу.

Майстер пояснила, що існує 4 види масажу обличчя: класичний, масаж по Жаке, ліфтинговий та букальний масаж. Кінезіологічне тейпування вирізняють як окремий метод ліфтингу шкіри обличчя й тіла.

«Класичний я часто поєдную з по Жаке, повністю пропрацьовуючи лицеві м’язи. Після таких сеансів покращується лімфоток та з’являється ліфтинговий ефект. Перші результати можна помітити уже на 3-4 сансі з 15 рекомедованих. Ліфтинговий масаж направлений на підвищення тонусу, позбавлення мімічних зморшок, набряклості та підтяжку шкіри обличчя. Перший результат ви обов’язково помітите одразу після процедури. Крім того, за допомогою ліфтингового масажу цілком реально позбутися навислої повіки. Французький букальний масаж вважається пластичним, тому що проводяться мануальні рухи в носовій та ротовій порожнині. Під час такої процедури пропрацьовуються щічні та скулові м’язи, а також зона підборіддя та міжбрівна ділянка. Зморшки зникають просто „на очах“» — поділилась досвідом Анастасія Сашенко. 

Вартість таких процедур в середньому складає: 

  • класичний масаж обличчя — 210 грн.;
  • по Жаке — 380 грн.;
  • букальний — 360 грн.;
  • кінезіотейпування — 610 грн.;
  • лімфодренажний — 410 грн.


Майстер запевнила, що від масажу можна навіть схуднути та змінити овал обличчя без пластичної хірургії. Перші такі процедури можуть виявитися не досить приємними, проте результат гарантований. 

«Кінезіотейпування здійснюється за допомогою спеціальних еластичних наліпок — тейпів. Вони можуть мати різну довжину, форму та ширину. Клейка речовина смужок розташовується відповідно до м’язової системи та кровоносних судин. Такі наліпки потрібно носити не менше 10 годин, тому своїм клієнтам раджу приходити на процедуру в кінці робочого дня або ж перед вихідними. В основі методу лежить регуляція м’язового скорочення, больової чутливості та мікроциркуляції» — пояснила майстер по кінезіотейпуванню.

Прямих показань для масажу обличчя немає. Процедури можна робити як з 18 років для профілактики, так і для усунення певних недоліків та боротьби зі старінням нашої шкіри після 35. Масаж обличчя також знімає запалення, усуває акне та купероз шкіри.

Майстер по кінезіотейпуванню естетичної медицини та краси Анастасія зазначає, що з точки зору професійності масаж обличчя в домашніх умовах цілком корисний, але потрібно розуміти, як правильно його робити, аби не те щоб побачити разючі зміни, а хоча б не принести шкоду своєму здоров’ю насамперед.

«Потрібно повністю вивчити деталі процедури певного типу масажу, який ви зібралися зробити вдома. Адже тільки правильне виконання зможе привести до бажаного результату. Навіть коли ви наносите звичайний денний чи нічний крем на обличчя, потрібно знати як правильно це зробити» — наголосила Анастасія Сашенко та порекомендувала ТОП 5 правил повсякденного життя для покращення зовнішнього вигляду вашої шкіри :

  • регулярний і здоровий 8-ми годинний сон;
  • збалансоване та правильне харчування;
  • водний баланс;
  • гімнастика для обличчя та осанки;
  • правильне нанесення крему на обличчя, шию та зону декольте рухами «знизу вверх».

Прокидайтеся щасливі, завжди здорові та красиві.

Будьте першим, хто прокоментував "Перший крок для боротьби зі старінням — масаж обличчя: майстер із кінезіотейпування Анастасія Сашенко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*