Житомирянин став переможцем на міжнародному турнірі з кікбоксингу

Мешканець обласного центру Артем Мельник, виборов перше місце на міжнародному турнірі WАKО «SKANDINAVIAN OPEN-2019».

Змагання проходили з 3 по 6 жовтня в Норвегії, – інформують у прес-службі Житомирської міськради.

Вихованець заслуженого тренера України Гопанчук Вячеслав не мав рівних у своїй ваговій категорії до 86 кілограм у розділі фул-контакт серед дорослих.

Участь у турнірі взяли спортсмени з таких країн: Фінляндія, Данія, Німеччина, Швейцарія, Угорщина, Туреччина, Велика Британія, Польща, Норвегія та Україна.

Нагадаємо, житомирянка Юлія Єлістратова здобула перше місце на Кубку Європи зі спринту.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин став переможцем на міжнародному турнірі з кікбоксингу"