Чергову перемогу принесла Житомирська чемпіонка-легкоатлетка Юлія Єлітратова: дівчина здобула “золото” на Кубку Європи зі спринту.

Змагання проходили в турецькій Аланії. Де житомирянка успішно пройшла дистанцію за 01:01:14, перемігши Lisa Tertsch аж на 9 секунд.

На своїй сторінці у сомережі Юлія прокоментувала свою перемогу, зазначивши, що змагаючись на Кубку вже в тринадцяте, вона відчувала себе, як “на домашньому старті”.

“І знову золото на етапі Кубку Європи у Аланії! Почувалася як на домашньому старті, змагаючись тут у 13й раз, де вперше «зробила Олімпійку» у 2004, вперше перемогла на етапі Кубку у 2007 та взаголом 9 разів потрапила до топ-3. Дякую організаторам за проведення чудового заходу! Це були швидкі 5.2км бігу, і я задоволена піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу. “, – написала спортсменка.

Також триатлетка не залишила без уваги рідне місто, подякувавши кожному, хто підтримував та вболівав за неї. Та окремо висловила подяку своєму чоловіку та тренеру Володимиру Турбаївському за допомогу у досягненні мети.

Нагадаємо, українські легкоатлетки здобули перемогу для Європи.

Будьте першим, хто прокоментував "Знову перемога! Житомирянка Юлія Єлістратова здобула перше місце на Кубку Європи зі спринту"