Під колесами потяга у Коростені загинув 15-річний юнак | Times ZT

Під колесами потяга у Коростені загинув 15-річний юнак

У вихідні на Житомирщині трагічно загинув 15-річний юнак. Хлопець потрапив під колеса потяга на залізничному мосту, розташованому неподалік переїзду у Коростені. 

За попередньою інформацією, трагедія сталася 29 квітня о 17.50. Неповнолітнього жителя с. Білошиці смертельно травмував пасажирський потяг сполученням «Львів-Бахмут», що рухався з м. Житомира до м. Коростеня. Відомо, що під час руху поїзда підліток їхав у зустрічному напрямку по залізничному мосту.  Дитина загинула на місці.

Наразі встановлюються всі причини та обставини трагічної події.

Поліцейські закликають громадян суворо дотримуватись правил безпеки на залізниці. Зокрема, переходьте залізничні колії тільки в установлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди, тощо). На станціях, де немає мостів і тунелів, залізничні колії слід переходити по спеціальних настилах, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

Перед тим, як увійти в небезпечну зону, впевніться у відсутності потяга. Стежте за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, електропоїзда тощо при наближені до перону чи платформи та подбайте про безпечну відстань під час проходження потяга.

Нагадаємо, що в березні на залізничних коліях Житомирщини загинуло двоє чоловіків.

Будьте першим, хто прокоментував "Під колесами потяга у Коростені загинув 15-річний юнак"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*