На Житомирщині створюють новий кількаденний туристичний маршрут | Times ZT

На Житомирщині створюють новий кількаденний туристичний маршрут

Незабаром на півночі Житомирської області з’явиться новий туристичний маршрут. Передбачається, що подорож цікавими визначними місцями Житомирщини триватиме декілька днів.

Розробку місцевого маршруту в рамках міжмуніципального співробітництва здійснює Овруцька ОТГ спільно з Інститутом громадянського суспільства. Передбачається, що новий туристичний маршрут проходитиме цікавими природними, історичними та культурними пам’ятками Овруцької, Словечанської, Олевської та Народицької територіальних громад. Туристи зможуть на власні очі побачити містичне Кам’яне село та прогулятися Поліським заповідником, зупинитися на ніч в старовинному панському маєтку та побачити місця, які свого часу увійшли до зони безумовного відселення. По шляху подорожі також планують створити сувенірні ринки з доробками місцевих умільців.

«Цей маршрут проходитиме історичними та культурними місцями. Розпочнеться з Овруча з церкви ХІІ століття, далі Словечанського кряжу – унікальні природні яри, водоспади, кар’єри. На цьому ж шляху у селі Хлупляни плануємо реставрувати панський маєток та створити на базі міні-готель, велосипедну станцію. Далі у Словечанській громаді відвідування старовинного містечка в с. Городище, Поліського заповідника. Потім лісовою дорогою до Олевської громади. А там усім відоме Камінне село, шлях вздовж річки Уборть до Народицької ОТГ, в якій обов’язкове відвідування села Базар, а також територій постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС», – розповідає начальник відділу економічного розвитку і залучення інвестицій Овруцької ОТГ Оксана Левківська.

Нині триває створення мапи подорожі з повною деталізацією маршруту. Реалізувати проект планують за грантові кошти.

Нагадаємо, що познайомитись з цікавими історичними та природними пам’ятками Житомирщини ви можете на нашому сайті у блогах Проекту ESCAPE.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині створюють новий кількаденний туристичний маршрут"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*