Під Житомиром дідусь майже добу блукав лісом, намагаючись знайти вихід | Times ZT

Під Житомиром дідусь майже добу блукав лісом, намагаючись знайти вихід

15 вересня близько 21.00 години до житомирських правоохоронців звернувся  житель села Сінгурів з повідомленням про зникнення батька. За словами сина, рано-вранці 84-річний пенсіонер пішов до лісу по гриби, але так і не повернувся.

Надвечір син забив на сполох і зателефонував батьку. У телефонній розмові той розповів, що заблукав і не знає, де знаходиться. Спочатку син намагався знайти батька самотужки, але безрезультатно. Тож змушений був звернутися за допомогою до правоохоронців.

На місце виклику терміново прибули поліцейські. Розділившись на групи, рятувальники ретельно прочісували ліс. Оскільки дідусь не зміг зорієнтуватися на місцевості, телефонні розмови з ним додаткової інформації не дали.

Врешті, через 5 годин пошуків, близько 3 години ночі правоохоронці помітили пенсіонера біля кущів у гущі лісу. Чоловік сильно змерз, був знесилений та наляканий. 

За словами пенсіонера, він захопившись, вийшов у ту частину лісу, де жодного разу не був. Дідусь намагався самотужки повернутися на знайомі стежини, однак згодом зрозумів, що заблукав. За приблизними підрахунками чоловік пройшов так близько десяти кілометрів. Згодом, знесилившись, сів на землю і чекав на допомогу. 

Правоохоронці переконалися, що чоловікові не потрібна медична допомога та доставили його додому. 

Будьте першим, хто прокоментував "Під Житомиром дідусь майже добу блукав лісом, намагаючись знайти вихід"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*