Сьогодні, 5 березня, приблизно о пів на восьму ранку, на 7 кілометрі автодороги Житомир – Могилів-Подільський, в районі селища Новогуйвинське сталася дорожньо-транспортна пригода.
Вантажний автомобіль Mercedes зіткнувся з рейсовим автобусом MAN, який курсує за маршрутом № 115 Житомир-Озерне.
За даними Патрульної поліції Житомира, водій Mercedes не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого і сталася ДТП. Обидва транспортні засоби пошкоджені, а двоє пасажирів рейсового автобусу опинилися у лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/53713837_607752243006371_7626309871134048256_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/53145639_299475174013470_6171872471117987840_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/53270692_2246722508885836_3662179288855085056_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/52793119_826964050985371_8006032688597172224_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2017/06/53078624_2161790663911938_6650187031659937792_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190305_090338-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190305_090339-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190305_090341-1024x768.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "Під Житомиром вантажівка Mercedes зіткнулася з рейсовим автобусом: постраждали пасажири (фото)"