Школи Житомирщини запрошують взяти участь у проекті Go Camp 2019 | Times ZT

Школи Житомирщини запрошують взяти участь у проекті Go Camp 2019

До 22 березня 2019 року продовжено відбір шкіл на Go Camp 2019, найбільшу волонтерську програму у Східній Європі, в якій волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови.

Подати заявку можна на сайті Go Camp за посиланням: https://gocamps.com.ua/en/school

Для подачи заявки, закладам загальної середньої освіти необхідно створити мотиваційне відео-звернення “Запроси волонтера до своєї школи”. Ролик має бути англійською мовою тривалістю не більше 90 секунд.

GoCamp є новим формат табору, де діти спілкуються англійською, німецькою або французькою мовами. Протягом трьох тижнів табору школярі зможуть реалізувати різноманітні проекти та завдання, поспілкуватися з іноземними волонтерами та просто відпочити.

Go Camp 2019 передбачено три сесії:
03-14 червня 2019р.
10-21 червня 2019р.
12-23 серпня 2019р.

Школи, які пройдуть конкурсний відбір, гарантовано отримають методичну підтримку (навчання та ресурсні матеріали) для проведення мовних таборів, а також при можливості приїзд на сесії волонтера-іноземця.

Розроблена програма для табору вчить дітей працювати у команді, бути толерантним до інших та критично мислити.

До участі у Go Camp 2019 можуть долучитися і приватні школи. Для шкіл, які хочуть 100% гарантувати приїзд волонтера до своєї школи, працюватиме платна опція. Це дасть можливість компенсувати волонтерові переліт та зробить його приїзд більш реальним, а також дозволить самостійно обрати дати табору без подальших змін. Вартість платного пакету 28 тисяч гривень.

Скористатися цією можливістю та подати завявку на платну участь можливо до 01 квітня 2019 р.

  • 1
    Поділитися

Будьте першим, хто прокоментував "Школи Житомирщини запрошують взяти участь у проекті Go Camp 2019"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*