Школи Житомирщини запрошують взяти участь у проекті Go Camp 2019

До 22 березня 2019 року продовжено відбір шкіл на Go Camp 2019, найбільшу волонтерську програму у Східній Європі, в якій волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови.

Подати заявку можна на сайті Go Camp за посиланням: https://gocamps.com.ua/en/school

Для подачи заявки, закладам загальної середньої освіти необхідно створити мотиваційне відео-звернення “Запроси волонтера до своєї школи”. Ролик має бути англійською мовою тривалістю не більше 90 секунд.

GoCamp є новим формат табору, де діти спілкуються англійською, німецькою або французькою мовами. Протягом трьох тижнів табору школярі зможуть реалізувати різноманітні проекти та завдання, поспілкуватися з іноземними волонтерами та просто відпочити.

Go Camp 2019 передбачено три сесії:
03-14 червня 2019р.
10-21 червня 2019р.
12-23 серпня 2019р.

Школи, які пройдуть конкурсний відбір, гарантовано отримають методичну підтримку (навчання та ресурсні матеріали) для проведення мовних таборів, а також при можливості приїзд на сесії волонтера-іноземця.

Розроблена програма для табору вчить дітей працювати у команді, бути толерантним до інших та критично мислити.

До участі у Go Camp 2019 можуть долучитися і приватні школи. Для шкіл, які хочуть 100% гарантувати приїзд волонтера до своєї школи, працюватиме платна опція. Це дасть можливість компенсувати волонтерові переліт та зробить його приїзд більш реальним, а також дозволить самостійно обрати дати табору без подальших змін. Вартість платного пакету 28 тисяч гривень.

Скористатися цією можливістю та подати завявку на платну участь можливо до 01 квітня 2019 р.

Будьте першим, хто прокоментував "Школи Житомирщини запрошують взяти участь у проекті Go Camp 2019"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*