Підіймалися на вежу, гасили пожежу та евакуювали потерпілого: у Житомирі проходять змагання пожежників-рятувальників (ФОТО)

Сьогодні, 20 липня, у Житомирі на базі навчально-тренувального комплексу 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбулися змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник». 

Змагання складалися з двох етапів:

І етап, який проходив вранці, «Найсильніший газодимозахисник» – в апараті на стисненому повітрі учасник повинен був піднятися по драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі, потім підняти на мотузці 20-кілограмове навантаження, так званий “блин” на третій поверх і самостійно по драбині назад спуститися на землю. Далі на відстані 1 м пробити молотом бойок вагою 72 кг, прокласти робочу лінію на відстані 20 м, влучити у мішень струменем води, а також протягнути макет потерпілого, вагою 80 кг, на відстань 30 м.

Зараз триває ІІ етап змагань – «Найкраща ланка газодимозахисної служби» – рятувальники долатимуть психологічну смугу перешкод, шукаючи тіло потерпілого в імітовано задимленому приміщенні.

“Сьогодні в нас зібралося більше 150 учасників з усіх підрозділів в Житомирській області для того, щоб ми визначили найсильнішого пожежного-рятувальника та найкращу ланку газодимозахисної служби. Вони представляють кожну пожежну частину Житомирщини. 

Цю роботу пожежники-рятувальники виконують у своїй повсякденній діяльності. Ми сьогодні визначимо, в кого з них найстійкіші моральні здібності, фізичне виховання та інше”, – розповів  працівник оперативно-координаційного центру управління ДСНС України в Житомирській області та головний суддя сьогоднішніх змагань Олександр Ковальський.

“В кінці естафети треба тягнути брус – імітацію тіла вагою 80 кг. Ноги втомлені, руки виснажені, тягнути дуже важко. Перед змаганнями ми приїжджали тренуватись, проходили маршрут, щоб приїхати й показати результат. Для повсякденних професійних обов’язків такі змагання дають фізичну та моральну підготовку. Коли виїжджаєш на справжню пожежу, то вже не розгублюєшся і знаєш, що тобі потрібно робити. Просто йдеш і виконуєш свою роботу”, – поділився учасник змагань, начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини в смт Пулини Сергій Ярко.

“Такі змагання – це дуже тяжко через значні фізичні навантаження, і спека, в тому числі. В реальному житті ми приблизно так і працюємо. Це, свого роду, фізична підготовка рятувальників до реальних подій, до пожежі тощо”, – розповів командир відділення ДПРЧ №4 в місті Бердичів Олександр Нездойміно.

Переможців змагань нагородять медалями та грамотами. 

Результати змагань рятувальників очікуйте згодом на Times.ZT.

Нагадуємо, що нещодавно у червні в Житомирі відбувся обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Підіймалися на вежу, гасили пожежу та евакуювали потерпілого: у Житомирі проходять змагання пожежників-рятувальників (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*