Півмільйона на ремонті мосту: житомирські чиновники вкрали гроші з бюджету

2460697 - Півмільйона на ремонті мосту: житомирські чиновники вкрали гроші з бюджету

500 тисяч гривень виділялися на реконструкцію занедбаного мосту в одному з районів Житомирської області. Об`єкт так і залишився у жалюгідному стані.

Посадовців зі Служби автомобільних доріг Житомирщини обгрунтовано підозрюють у привласненні коштів з бюджету. Про це повідомили у прес-службі установи сьогодні, 22 січня.

У 2008 році в Хорошівському районі вивели з експлуатації міст через річку Ірша, адже він перебував у аварійному стані.

Задля того, аби провести реконструкцію вказаного об`єкту, посадовці зі Служби автомобільних доріг регіону підписали договір про співпрацю зі столичною фірмою, котра за суму більш ніж 5,8 мільйонів гривень зобов`язалася виконати ремонтні роботи. Реконструкція проводилася упродовж 2016-2017 років.

Під час слідства правоохоронцям області вдалося виявити невідповідність обсягів виконаних підрядником робіт, що були відображені в актах, із тими, що у реальності були зроблені.

“Виявлено завищення кількості використаних будівельних матеріалів”, – йдеться в повідомленні.

Попередньо встановлено, що керівник підрядної організації вступив у змову із заступником директора регіонального САД та інженером одного з підлеглих відділів щодо внесення недостовірних відомостей в акти виконаних робіт.

Загалом аферисти завдали бюджету збитків на суму близько 500 тисяч гривень. Наразі, згідно висновків експертної організації, міст перебуває у занедбаному, аварійному стані.

Заступнику начальника Служби автомобільних доріг області оголосили про підозру у вчиненні злочину. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, на Житомирщині через хабар затримали керівника райвідділу міграційної служби.

Будьте першим, хто прокоментував "Півмільйона на ремонті мосту: житомирські чиновники вкрали гроші з бюджету"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*