При перших симптомах – одразу до лікаря! На Житомирщині швидко зростає захворюваність на грип та ГРВІ

p 840159 1 slidertop2 - При перших симптомах - одразу до лікаря! На Житомирщині швидко зростає захворюваність на грип та ГРВІ

Протягом останніх двох тижнів в області різко зросла кількість хворих на грип та ГРВІ.

Згідно статистики, котру повідомляють в лабораторному центрі МОЗ, зростання кількості хворих в регіоні стало більшим ще на 30%, – передає Житомирський Кур’єр.

Так, лише упродовж третього тижня січня в Житомирській області захворіли 6228 осіб, а це на 30,6% більше, аніж напередодні. З них 3809 – це дітки.

Під час обстеження хворих у 31 людини виявлено вірус пандемічного грипу А (H1N1).

На сьогоднішній день, 22 січня, шестеро захворілих на грип померли, з них п`ятеро осіб у лікарнях обласного центру та одна людина в Коростишівському районі. Зазначається також, що жоден з перерахованих щеплення проти грипу не мав.

Як розповіла завідуюча інфекційним відділенням Житомирської міської лікарні №1 Оксана Волкова, у якій померли четверо хворих, у всіх захворілих були тяжкі супутні захворювання. Жінка з Коростишівського району також мала проблеми зі здоров`ям.

Нагадаємо, у померлої житомирянки лабораторно підтвердили вірус “свинячого грипу”

Будьте першим, хто прокоментував "При перших симптомах – одразу до лікаря! На Житомирщині швидко зростає захворюваність на грип та ГРВІ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*