HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Півзахисник Олексій Лобов, якого орендували в Житомир для ФК «Полісся», відповів усім, хто вважає його сепаратистом (ВІДЕО)

6b74f Aleksey Lobov 777x437 - Півзахисник Олексій Лобов, якого орендували в Житомир для ФК «Полісся», відповів усім, хто вважає його сепаратистом (ВІДЕО)

Орендований півзахисник у ФК «Полісся» Олексій Лобов, який навіть не встиг себе показати в грі через неприязність житомирських фанів «Ультрас», пояснив, чому грав за ЛНР.

Коли керівництво ФК «Полісся» повідомило про появу в комадні півзахисника Олексія Лобова, житомирські вболівальники вибухнули обуренням, стверджуючи, що Лобов – гравець ЛНР.  

Пізніше директор футбольного клубу Володимир Загурський розповів, що адміністрація та тренерський штаб  розмовляли з Олексієм, він підтвердив інформацію про те, що грав на території окупованої Луганщини. Після чого, він сам заявив про те, що не буде продовжувати свою кар’єру у Житомирі.

Вчора, 3 вересня, на ютуб-каналі «ТаТоТаке» з’явився запис розмови з Олексієм Лобовим, в якому він пояснив «чому грав за ЛНР»:

«Можливості відразу покинути територію у моєї сім’ї і в мене не було. Я продовжував грати в алчевській „Сталі“. Через півроку команду перейменували в ЦСКА НМ. Я продовжував там грати. В той момент і в тому віці я й подумати не міг, що все може так статися, що футбол настільки переплететься з політикою. Я просто продовжував займатися своєю улюбленою справою, не підозрюючи, що це може бути для когось образою.

Футболіст також зауважив, що ніколи не підтримував і не прославляв «ДНР» і «ЛНР», він є громадянином України, і хоче лише займатися улюбленою справою — грати у футбол:

«У мене була одна мета — грати в футбол. Мої батьки ніколи не підтримували і не брали участь в підтримці «ДНР» і «ЛНР». Як тільки у мене з’явилася можливість покинути ці території, я нею скористався. Ми не можемо під одну гребінку брати всіх підряд. Одна справа форс-мажорні життєві обставини, інше — навмисні дії. Я не був у Львові і не тікав в 2014 в Алчевськ. Я народився там і виріс. Я не отримував паспорт Російської Федерації або будь-яких псевдореспублік, я — громадянин України, який при першій нагоді приїхав на підконтрольну частину.

Олексій Лобов також додав, що хоче грати за Україну, бути її частиною, і прославляти. А також закликав громаду не ділити людей на «бандерівців» і «ватників» заради миру:

«Ніхто з героїв або негероїв не має права проявляти бажання поставити мене на коліна просто тому, що у них таке радикальне сприйняття життя. Ми повинні перестати ділити людей на синіх і червоних, на лівих і правих, на „бандерівців“ і „ватників“. Якщо ми хочемо миру і єднання, будь-яка держава починається з людини, а не навпаки. Я хочу грати тут і бути частиною України, прославляти на змаганнях честь цієї країни і робити так, щоб мільйони українців від Львова до Луганська, від Чернігова до Сімферополя пишалися своєю єдиною країною».


Будьте першим, хто прокоментував "Півзахисник Олексій Лобов, якого орендували в Житомир для ФК «Полісся», відповів усім, хто вважає його сепаратистом (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*