Племінник українського нардепа “нагрівся” на 30 млн доларів, продавши ЗСУ літні куртки під виглядом зимових

Племінник українського нардепа "нагрівся" на 30 млн доларів, продавши ЗСУ літні куртки під виглядом зимових

Нещодавно в результаті журналістського розслідування було виявлено факт закупки Міноборони зимових курток для українських захисників за втричі завищеними цінами. Більше того “зимові” куртки в реалі виявилися літніми куртками не високої якості.

Відтак журналісти УП продовжили розслідування та з`ясували, що бенефіціаром “турецької” компанії, у якої Міноборони придбало куртки, є племінник народного депутата партії «Слуга народу» Геннадія Касая.

Цікавим є і той факт, що сам Касай наразі входить до парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. А його племінника поспіхом вивели з турецької компанії. Щоправда вже після даної угоди з Міноборони.

Зазначимо також, що внаслідок афери з куртками турецька компанія Vector Аvia отримала від Міноборони 30 мільйонів доларів.

“Народний депутат президента разом з міністром оборони президента крадуть в ЗСУ. Чекаємо на реакцію президента…”

– підсумував результати розслідування голова правління Центру Протидії Корупції Віталій Шабунін.

Нагадаємо також, що ексначальника департаменту Міноборони викрили на розтраті понад 100 млн грн державних коштів. Окрім того, нещодавно Міноборони звинуватили в “розпилі” коштів на подуктах для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Племінник українського нардепа “нагрівся” на 30 млн доларів, продавши ЗСУ літні куртки під виглядом зимових"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*