По-звірячому убиту бердичівлянку відстоюють на акції протесту під прокуратурою (ВІДЕО)

У Бердичеві зранку 24-го червня біля приміщення місцевої прокуратури зібрався натовп людей. Це, кажуть вони, чергова своєрідна акція протесту проти, на їхню думку, свавілля в правоохоронній системі. Люди прийшли відстояти по-звірячому вбиту 29-річну бердичівлянку Юлію Козак (у дівоцтві Звєздіна). Протестувальники обурені: минуло півтора року, а усі вбивці досі не покарані. Мати покійної постійно звертається до журналістів по допомогу, аби винні отримали належне покарання згідно закону.

Як ми повідомляли раніше, 18-го січня 2018-го року молоду Юлію по-звірячому побили і задушили в квартирі, яку вона винаймала з малолітнім сином Давидом. Матір дівчини Ірина Білецька говорить: фактично дочка загинула на очах у своєї дитини. Жінка каже: у той вечір сестра чоловіка Світлана хотіла заволодіти особистими коштами її дочки. Це близько 20 тис. грн., які переслав їй дідусь з Росії. Через це між ними виникла сварка. У вбитої різко піднявся тиск. Юлії викликали для надання першої медичної допомоги лікаря. Після того як той поїхав, Світлана почала бити дівчину, потім чоловік Юлії Святослав тримав їй руки за спиною, а сестра душила.

Після скоєного троє присутніх в квартирі спробували приховати сліди вбивства: витерли кров з обличчя Юлії, перенесли тіло Юлі в іншу кімнату на ліжко і знову викликали медиків. По приїзду бригади медиків почали імітувати надання першої медичної допомоги дівчині, розповідали про раптовий напад епілепсії.

Нині триває суд по цій справі, на лаві підсудних – колишній чоловік дівчини Святослав. А от його сестра Світлана, каже мати убитої, уже гуляє на волі, хоча зі своїм співмешканцем теж причетні до убивства.

Сьогодні убита горем мати Юлії Козак вже збилась з ліку, яке за рахунком на черзі має бути судове засідання по цій справі. Жінка запевняє: прокуратура в Бердичеві не працює. «Вимагаю від них поміняти статтю з вимагательства на розбій. Притягнути співмешканця сестри і поправити свої помилки по закону України! Як сина Юлі Давіда диск з допитом був пропущений? Це ж головний свідок! А його не дослідили на досудовому розслідуванні! Експертиза куплена, Давіда допит не береться до уваги!» – каже матір убитої дівчини Ірина Білецька.

У кабінеті очільника Бердичівської місцевої прокуратури Вадима Кожухара протестувальники вимагають пояснень, чому допит сина убитої не взято до уваги і коли ж винуватці загибелі дівчини будуть покарані. Люди запрошують того на завтрашнє судове засідання по справі, яке відбудеться у Житомирі.

Більше дивіться у відео.

Будьте першим, хто прокоментував "По-звірячому убиту бердичівлянку відстоюють на акції протесту під прокуратурою (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*