Побачити «Війну та мир очима воїна» запрошують житомирян

15 березня о 18.30 управління культури Житомирської міської ради запрошує житомирян до Дому української культури на відкриття благодійної виставки картин бійців АТО «Війна та мир очима воїна». Виставку організовано за підтримки управління культури,  Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Громадської спілки «Дім Ветерана».

В експозиції виставки представлені роботи учасників війни на Донбасі, створені під час перебування на заїздах комплексної реабілітації від БО «МБФ «Творча Криївка» за авторською методикою Віталіни Маслової «творча реабілітація».

Програма заїздів насичена і різноманітна. Вона включає як фізичну так і психологічну реабілітацію: походи, прогулянки (заїзди проходять в мальовничих куточках Карпат, Закарпаття, на морі), активний відпочинок та екстремальні види спорту, оздоровча спа-програма та тілесна терапія, робота з психологом та психотерапевтом, заняття мистецтвами та знайомство з культурною спадщиною.

Під час реабілітаційних заїздів воїни з усієї України мають можливість відновити сили, переключитися, відповісти для себе на важливі внутрішні питання, відкрити нові сторони своєї особистості та культури своєї країни.

На сьогодні було організовано 43 реабілітаційні заїзди для майже 500 військових: добровольців, кадрових, мобілізованих. Наразі планується 44 заїзд для 12 бійців АТО. Для проведення реабілітації необхідно 70 тисяч грн. Наразі зібрано лише 25 тисяч. Саме тому в рамках виставки діятиме благодійний аукціон, на якому відвідувачі зможуть придбати картини з однієї частини експозиції «Війна та мир очима воїна» на умовах тихого аукціону.

Триватиме виставка до 24 березня.

Будьте першим, хто прокоментував "Побачити «Війну та мир очима воїна» запрошують житомирян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*