Актуальну інформацію про лікаря та медзаклад віднині легко отримати на сайті НСЗУ

Відтепер пацієнти, медики, керівники закладів первинної медичної допомоги та представники місцевої влади зможуть знайти багато корисної інформації про те, як працює первинна ланка медицини після трансформації. Усю необхідну інформацію тепер можна знайти у відкритому доступі на сайті Національної служби здоров’я України (НСЗУ) за посиланням: https://goo.gl/6hr4uk. Оновлення даних відбуватиметься раз на місяць.

Так, завдяки спеціальним мапам кожен громадянин віднині може знайти зручний для себе заклад, де працює сімейний лікар, терапевт або педіатр, поблизу місця проживання, садочка, куди ходить його дитина, чи роботи. Якщо пацієнт бажає підписати договір з представником приватного медзакладу, на сайті можна знайти ті, що уклали договір з НСЗУ та їх місце розташування і телефони. Окрім того, відтепер пацієнти зможуть дізнатися більше інформації про свого лікаря та перевірити чи зможе він ще брати пацієнтів.

Лікарі, користуючись сайтом, можуть отримати інформацію про кількість своїх пацієнтів, їх вікову структуру та розмежування за статтю.

Керівники медзакладів первинки можуть відслідковувати всі необхідні дані щодо своїх закладів: кількість декларацій у лікарів їхнього закладу, тенденцію підписання декларацій у своєму закладі. Окрім того, за допомогою інформації про кількість заключених декларацій у сусідніх медзакладах та кількість лікарів, які відкрили поблизу власну приватну практику за останній місяць, керівник медзакладу може дослідити конкурентне середовище і спрогнозувати можливий відтік пацієнтів.

Органи місцевого самоврядування з допомогою даного інструменту можуть вирішувати завдання стратегічного планування або тактичні задачі, як то заохочення фахівця перейти з одного закладу до іншого, при необхідності “розгрузити” певний медзаклад. Окрім того, система надає великі можливості для аналізу статистичних даних, як, наприклад, кількість лікарів та молодшого медперсоналу на певних територіях чи в закладах, їх спеціалізація. До того ж, отримавши необхідну інформацію завдяки сайту, представники місцевої влади можуть побачити цілісну картину щодо укладання договорів закладами з Національною службою здоров’я.

  • 10
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Актуальну інформацію про лікаря та медзаклад віднині легко отримати на сайті НСЗУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*