Відсьогодні субсидіанти Житомирщини можуть отримати кошти в Ощадбанку

З березня на Житомирщині стартувала виплата субсидії «живими» грошима. Першими виплати отримали пенсіонери. Всі інші одержувачі субсидій зможуть отримати кошти в Ощадбанку з 12 березня.

Відсьогодні понад 50 тис. субсидіантів можуть звертатися до відділень Ощадбанку для отримання монетизованої субсидії для розрахунку за комунальні послуги у лютому. Громадяни, що не є пенсіонерами отримають виплату субсидії у вигляді грошового переказу «Швидка копійка». Разом з тим, вже з квітня кошти надходитимуть субсидіантам на картку, яку банк одразу видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

«Банк отримав кошти на виплату монетизованої субсидії. І вже сьогодні почали приходити клієнти, отримувати гроші. Виплата може бути здійснена двома шляхами: на власну картку клієнта банку, або ж шляхом термінового переказу «Швидка копійка», – зазначив заступник начальника Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Микола Шульга.

Субсидіанти – не пенсіонери можуть забрати свою монетизовану субсидію у будь-якому відділені Ощадбанку, за наявності при собі паспорту та ідентифікаційного коду. Варто зауважити, що немає жодної прив’язки до місця реєстрації громадянина, якому призначено державну допомогу для оплати комунальних платежів.

Нагадаємо, що комунальні рахунки за лютий 2019 року субсидіантам надійдуть без відображення субсидії. Її у березні видають грошима тим, кому допомогу призначено з 2018 року. Оскільки з березня поняття «обов’язковий платіж» скасовується, то всю суму допомоги субсидіанти отримають «на руки». Вони мають самостійно розрахуватися за спожитий у лютому газ, електроенергію, воду та тепло. Монетизована субсидія, яка залишиться після оплати комуналки, може бути використана на власний розсуд домогосподарства.

Будьте першим, хто прокоментував "Відсьогодні субсидіанти Житомирщини можуть отримати кошти в Ощадбанку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*