Поет Орлуша і актор Єфремов висміяли з матюками «храм Перемоги» Путіна і Шойгу (ВІДЕО 18+) | Times ZT

Поет Орлуша і актор Єфремов висміяли з матюками «храм Перемоги» Путіна і Шойгу (ВІДЕО 18+)

25 квітня Times.Zt.Ua вже писав про карикатурний «об’єкт духовності», який ударними темпами зводила російська влада під Москвою до Дня Перемоги. Помпезна споруда офіційно називається «головний храм Збройних сил РФ». Мозаїчне панно, на якому, окрім Сталіна, зобразили Путіна, Шойгу, Матвієнко, Патрушева та інших нині живих «святих» – викликало у Росії хвилю обурення та сарказму. Та таку потужну, що режим дав задню: мозаїку без зайвого галасу наказали демонтувати. «Отодрали Путина!» – в’їдливо прокоментував ситуацію відомий російський вільнодумець Олександр Невзоров.

Популярний творчий тандем, який складається з поета Орлуші та актора-декламатора Михайла Єфремова – пішов ще далі. До Дня Перемоги вони випустили сатиричне відео, в якому майстерно висміяли самозакохану тупість путінського режиму. Головним героєм поетичного твору став вигаданий сучасний персонаж Андрєй Сторубльов – в якому легко вгадується відсилка до образу знаменитого середньовічного іконописця Андрія Рубльова. Обережно, ненормативна лексика!       

Чи відкрили цей горе-храм до 9 травня – невідомо. Варто згадати, що об’єкт побудували у підмосковному парку розваг. Фактично цей православний атракціон мав стати важливою частиною культу «побєдобєсія», який у путінській РФ розцвів пишним цвітом. Але цього року загальноросійське травневе біснування безславно загинуло від удару COVID-19. Військовий парад у Москві скасували. Масові ходіння з портретами учасників Другої світової, демонстрації та розваги – теж. 9 травня 2020 року Путін у повній самотності поклав квіти до могили Невідомого солдата. Окрім нього, вояків та охорони – біля Кремля більше нікого не видно. Нема навіть Шойгу.

Російський публіцист  Сергій Пархоменко з іронією сказав.

«Путин всех переиграл до такой степени, что он должен накануне очередной юбилейной даты конца Второй мировой войны сидеть один и рассказывать про то, что хорошо бы осудить Мюнхенский сговор…»

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Поет Орлуша і актор Єфремов висміяли з матюками «храм Перемоги» Путіна і Шойгу (ВІДЕО 18+)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*