Поки у Житомирі перевіряють укриття, містянам пропонують жалітися щодо проблем з ними до міськради

У Житомирській міській раді запропонували житомирянам писати скарги, якщо укриття зачинене, не облаштоване, або ж відсутня інформація про відповідальну особу та його контакт у коментарях до посту ЖМР у Телеграм. За твердженням фахівців міськради звернення будуть оперативно відпрацьовані.

А для тих, хто не довіряє месенджерам та соцмережам цідодобово та без вихідних працюватиме гаряча лінія Міського інформаційного центру, де так само прийматимуться зауваження містян щодо укриттів. Відтак у разі виникнення проблем можна звернутися за номерами: 15 80 або 481 481 (з мобільного — (0412) 481 481).

Поки ж, за дорученням мера Житомира, спеціальна комісія здійснює по місту детальну перевірку укриттів на факт вільного та безперешкодного доступу містян.

Зокрема сьогодні фахівці перевірили укриття за адресою Грушевського, 103 В, в якому може сховатися 20 людей. Ключі від сховища знаходяться у старшого по будинку. Про це поінформовані усі мешканці будинку. Більше того, на вході у під’їзд висить об`ява для мешканців: «… ключі знаходяться у квартирах №1,2,3,4 та 22. Із собою нести табуретки.» Щоправда, за твердженням старшого, під час останньої атаки у підвал будинку сховалося лише 5 мешканців.

Комісія надала рекомендації: вказати дві адреси найближчих укриттів та облаштувати місця для сидіння. Адже кожне укриття має відповідати вимогам – мати місця для сидіння, воду, аптечку, вентиляцію та ін.

Спочатку комісія перевірить у місті найпростіші укриття у багатоповерхівках, які належать ОСББ та управляючим компаніям. Наразі вже виявлені такі порушення, як відсутність світла, наявність небезпечних для людей конструкцій та сторонніх предметів, неналежний санітарний стан тощо. За окремими адресами були відсутні таблички з інформацією про відповідальну особу, номер телефону та місце знаходження ключів.

«На табличці, де розміщена інформація про укриття, має бути зазначено ще й адреси двох найближчих укриття для забезпечення стовідсоткової гарантії потрапляння людей у сховище»,

– наголошує Микола Дідківський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Робота рейдових бригад триватиме далі. Усі деталі щодо перевірок можна уточнити у міській раді.

Будьте першим, хто прокоментував "Поки у Житомирі перевіряють укриття, містянам пропонують жалітися щодо проблем з ними до міськради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*