Поліція влаштувала «космічну» екскурсію для нещасних дітей

У переддень Дня Космонавтики працівники Управління поліції охорони в Житомирській області влаштували для вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації  «Сонячний Дім» відвідини Музею космонавтики ім. С. П. Корольова, який вже тривалий час під надійною охороною поліцейських.

Серед визначних місць, якими може пишатись Житомирщина, без сумніву, Музей космонавтики ім. С. Корольова. Це особливе місце, побувавши в якому один раз, обов’язково захочеться повернутися знову. Житомиряни неодмінно приводять сюди своїх гостей і враження від побаченого у відвідувачів залишаються назавжди.

Відтак поліцейські охорони вирішили влаштувати «космічну» подорож для вихованців реабілітаційного центру, з яким підтримують постійний зв’язок.

– Дітям, які з вини дорослих опинились у складних життєвих ситуаціях, просто необхідна увага та небайдужість оточуючих, – прокоментував ініціативу начальник УПО Житомирщини Ігор Товкач. – Сподіваємось, що отримані позитивні емоції допоможуть малечі краще адаптуватись до нових обставин.

І дійсно, діти із цікавістю та задоволенням розглядали музейні експонати: місяцехід, космічну їжу, костюми-скафандри, а також колекцію тематичних  марок, яку закладу подарував працівник Управління поліції охорони. Євген Процек уже тривалий час забезпечує охорону музею і має давнє «космічне» захоплення. А цього року частину власних надбань передав в експозицію, аби й інші мали можливість споглядати мініатюрні цікавинки.

Окрім яскравих вражень, згадкою про своєрідну подорож у космос для дітей стане спільне фото з поліцейськими, які  також привітали своїх юних друзів з Великоднем солодкими подарунками.

Управління поліції охорони в Житомирській області

1 коментар до "Поліція влаштувала «космічну» екскурсію для нещасних дітей"

  1. нещасних діток не буває. Є знедолені.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*