Вбивця-втікач Козел був помічений біля залізничного вокзалу Житомира

“Це сталося приблизно о 05:15 год. 11 квітня,” – розповідає очевидець Олег К. “Я сидів у своїй машині на площі біля залізничного вокзалу. Більше не було жодної машини, навколо жодної людини, на вулиці практично темно. Раптом я побачив чоловіка у темній куртці і темних штанях, який йшов до мене прямо по проїжджій частині…”

“Він йшов з боку автовокзалу, але не по тротуару, а прямо по дорозі. Поводився якось дивно. Звичайно, він помітив мене і мою машину. Але не сказав жодного слова, не привітався. А почав якимись зигзагами крутитися навколо…” – продовжує Олег.

“Мені це не сподобалося. Я руками намацав биту, яка у мене завжди в машині. Якраз для таких випадків… Що я робив так рано на площі біля вокзалу? Чекав свого приятеля. Разом ми мали зустріти машину, яка привозить у Житомир свіжу пресу, віддруковану у Тернополі. Це наша робота. Ранкові пригоди з підозрілими типами нам не потрібні. Але життя є життя, до всього треба бути готовими…”

Незнайомець, за словами Олега, вийшов на тротуар, дістав мобільний, щось там подивився, і почав озиратися довкола. “Простий мобільник, не смартфон. Десь хвилин через 20-25 під’їхав мій приятель Юрко. От тільки тоді я відпустив биту… Я вийшов до Юрка, привітався. І тут цей тип теж підходить до Юрка і каже – “мужики, дайте закурить!” Юрко йому дав цигарку. Десь приблизно о 05:50 год. приїхала машина з пресою. Ми почали розвантажувати машину. Цей тип кудись зник…” 

Олег до обіду майже забув цю історію. Та після обіду він побачив в Інтернеті повідомлення про втечу ув’язненого з житомирської виправної колонії №4. “Мене як током вдарило, коли я побачив фото! Але ж я вранці нічого не знав…”

Олег К. зателефонував до поліції та повідомив про ранкову зустріч з підозрілим типом. Цікаво, що за словами очевидця, буквально за 5 хвилин до появи незнайомця привокзальною площею проїхала поліцейська машина, розвернулася під мостом і поїхала назад у бік вулиці Вітрука…

Поліцією встановлюється місцезнаходження Козела Олександра Сергійовича, 10.09.1989 р.н., який 10 квітня самовільно покинув дільницю соціальної реабілітації Житомирської виправної колонії №4.

У поліції додають, що у 2009 році його було засуджено за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство), ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України до 13 років позбавлення волі. До арешту він проживав у с. Бистрик Ружинського району Житомирщини.

Прикмети втікача: середньої статури, зріст 170 см, очі сірі, волосся коротке темно-русяве, вуха невеликі відстовбурчені, ніс скошений убік. Має шрам над правим оком, татуювання на лівій руці у вигляді літер на пальцях “САНЯ” та між великим та вказівним пальцем – літери “С”, на лівому передпліччі – малюнок “Смерть з косою”.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Вбивця-втікач Козел був помічений біля залізничного вокзалу Житомира"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*