Поліція заперечила чутки про вбивства дівчат у Житомирі

“Офіційно відповідаю на Ваш запит. У Житомирі не зареєстровані факти вбивств дівчат, про які написав Ваш сайт. Жодних фактів, які були б схожі на вищевказані злочини, немає!” – повідомила по телефону керівник прес-служби обласного управління Національної поліції Алла Ващенко.

У свою чергу, Times.Zt відповідає нашим читачам, стурбованим та наляканим страшними чутками, що вперто поширюються у Житомирі. Отже: за словами житомирської поліції, ці чутки не мають під собою жодного підґрунтя. Можна припустити, що хтось розпалює у місті штучний психоз – на хвилі тих резонансних злочинів, які стрясли Житомир на початку січня. Можливо, комусь просто вигідно відвернути громадську увагу від звірячих нападів на Володимира Гончарука та Вікторію Шилюк. Нагадаємо, поліція Житомира заявила, що затримала особу, яку підозрюють у нападі на Вікторію Шилюк. Цій засекреченій особі обрали запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою.

Зверніть увагу: ми свідомо не вживаємо популярні в житомирських ЗМІ словосполучення “побиття Вікторії Шилюк” чи “пограбування Вікторії Шилюк”. Чому? Бо за тими даними, які має редакція – це було незавершене вбивство, а не якесь там побиття чи пограбування. Те ж саме стосується і нападу на пенсіонера Володимира Гончарука, про що ЗМІ Житомира чомусь майже не пишуть.

Тарас СТРІЛЬЧИК

1 коментар до "Поліція заперечила чутки про вбивства дівчат у Житомирі"

  1. Дякуємо поліції та особисто Аллі Ващенко за оперативне реагування!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*