Житомиром повзуть чутки про нові вбивства дівчат. Що скаже поліція? | Times ZT

Житомиром повзуть чутки про нові вбивства дівчат. Що скаже поліція?

«Ширяться чутки, що на Соколовці вбили дівчину і на Богунському кар’єрі теж знайшли тіло дівчини. Люди налякані, адже про це ніде не пишуть. Міліція ходить опитує людей, коли у них запитуєш: «Що сталося?», вони нічого не кажуть. Прошу провести розслідування і підтвердити інформацію, або спростувати».

Таке повідомлення редакція Times.Zt отримала на вихідних від Аліни С. (орфографію збережено). А перші тривожні дзвіночки з’явилися ще наприкінці минулого тижня. Тоді ми писали про таємне судове засідання, на якому засекреченого кривдника Вікторії Шилюк «закрили» на 60 діб. І дуже швидко під новиною  з’явилися такі коментарі.

Катя:

Якщо злочинця,арештували…то чому продовжуються аналогічні злочини?після арешту так званого “злочинця”,вже два трупи в одному районі!!!

Галина:

Я теж чула про ці злочини.Це вбивства молодих дівчат.Одне з них сталося на селищі Лісове,а друге на Богунському кар’єрі.

Нагадаю, 24 січня я спілкувався з керівником поліції Житомира, який відповів на деякі запитання, що стосувалися резонансної справи Вікторії Шилюк. Полковник Михайло Сорока переконаний, що поліція затримала саме того типа, який напав на Віку та по-звірячому скалічив її, перерізавши горло ножем. Але запитань у цій справі не стає менше. Наприклад, поки що не дуже зрозуміло, чи має відношення затриманий тип до іншого кримінального провадження, відкритого за фактом такого ж звірячого нападу на пенсіонера Володимира Гончарука. Я наведу лише три факти, щоб було видно, яким чином ці злочини пов’язані між собою.

  1. Напад на В. Гончарука стався 1 січня 2018 р.; напад на В. Шилюк – 3 січня 2018 р.
  2. Напади сталися в одній місцевості, біля одного і того ж гаражного кооперативу. Гончарука скалічили палицею та ще якимось твердим предметом, як вважають його родичі – бейсбольною битою або металевою «монтіровкою». Шилюк скалічили ножем. Обидві жертви досі перебувають між життям та смертю.
  3. Напади НЕ мали на меті пограбування жертв. У В. Гончарука залишилися в кишені 1500 грн. У Шилюк навіть не зачепили її сумочку.

У понеділок 29 січня ми доведемо цю інформацію до відома керівництва житомирської поліції. І очікуємо отримати чесну відповідь на запитання, які тривожать зараз місто.

Тарас СТРІЛЬЧИК

P.S. Під заголовком – фото з місця нападу на Володимира Гончарука. У пенсіонера переломи рук, переломи ребер, переломи потиличних та лицевих кісток черепа, втрата окремих зубів та окремих фрагментів черепа. Людина фактично втратила зір і не може говорити. Так само, як не може говорити Вікторія Шилюк.

  • 151
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиром повзуть чутки про нові вбивства дівчат. Що скаже поліція?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*