Житомиром повзуть чутки про нові вбивства дівчат. Що скаже поліція?

«Ширяться чутки, що на Соколовці вбили дівчину і на Богунському кар’єрі теж знайшли тіло дівчини. Люди налякані, адже про це ніде не пишуть. Міліція ходить опитує людей, коли у них запитуєш: «Що сталося?», вони нічого не кажуть. Прошу провести розслідування і підтвердити інформацію, або спростувати».

Таке повідомлення редакція Times.Zt отримала на вихідних від Аліни С. (орфографію збережено). А перші тривожні дзвіночки з’явилися ще наприкінці минулого тижня. Тоді ми писали про таємне судове засідання, на якому засекреченого кривдника Вікторії Шилюк «закрили» на 60 діб. І дуже швидко під новиною  з’явилися такі коментарі.

Катя:

Якщо злочинця,арештували…то чому продовжуються аналогічні злочини?після арешту так званого “злочинця”,вже два трупи в одному районі!!!

Галина:

Я теж чула про ці злочини.Це вбивства молодих дівчат.Одне з них сталося на селищі Лісове,а друге на Богунському кар’єрі.

Нагадаю, 24 січня я спілкувався з керівником поліції Житомира, який відповів на деякі запитання, що стосувалися резонансної справи Вікторії Шилюк. Полковник Михайло Сорока переконаний, що поліція затримала саме того типа, який напав на Віку та по-звірячому скалічив її, перерізавши горло ножем. Але запитань у цій справі не стає менше. Наприклад, поки що не дуже зрозуміло, чи має відношення затриманий тип до іншого кримінального провадження, відкритого за фактом такого ж звірячого нападу на пенсіонера Володимира Гончарука. Я наведу лише три факти, щоб було видно, яким чином ці злочини пов’язані між собою.

  1. Напад на В. Гончарука стався 1 січня 2018 р.; напад на В. Шилюк – 3 січня 2018 р.
  2. Напади сталися в одній місцевості, біля одного і того ж гаражного кооперативу. Гончарука скалічили палицею та ще якимось твердим предметом, як вважають його родичі – бейсбольною битою або металевою «монтіровкою». Шилюк скалічили ножем. Обидві жертви досі перебувають між життям та смертю.
  3. Напади НЕ мали на меті пограбування жертв. У В. Гончарука залишилися в кишені 1500 грн. У Шилюк навіть не зачепили її сумочку.

У понеділок 29 січня ми доведемо цю інформацію до відома керівництва житомирської поліції. І очікуємо отримати чесну відповідь на запитання, які тривожать зараз місто.

Тарас СТРІЛЬЧИК

P.S. Під заголовком – фото з місця нападу на Володимира Гончарука. У пенсіонера переломи рук, переломи ребер, переломи потиличних та лицевих кісток черепа, втрата окремих зубів та окремих фрагментів черепа. Людина фактично втратила зір і не може говорити. Так само, як не може говорити Вікторія Шилюк.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиром повзуть чутки про нові вбивства дівчат. Що скаже поліція?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*