Поліцейські службові собаки від американських партнерів були сертифіковані за результатами навчань кінологів у Житомирі

Упродовж останнього місяця у Житомирі тривали тренінги з підвищення кваліфікації для 18
кінологів підрозділів поліції різних регіонів, 2 кінологів-вибухотехніків Київщини та Житомирщини та їх службових собак. 14 листопада після складання підсумкових іспитів фахівці отримали документи про успішне завершення навчання.

На базі циклу кінології Житомирської академії поліції кінологи-слухачі працювали над удосконаленням навичок у своїх чотирилапих помічників з пошуку вибухонебезпечних предметів і речовин. Серед службових собак – бельгійські вівчарки малінуа, голландці, німці і лабрадор. При чому сім з цих собак нещодавно були передані американськими партнерами з «Фонду Говарда
Баффета».

“Тварини від міжнародних партнерів – це собаки-початківці. Вони мали початкові навички дресури, але раніше не застосовувались для виконання поліцейських чи будь-яких інших подібних завдань. Тобто ми випрацьовували конкретні пошукові напрямки. У навчанні вони зарекомендували себе доволі ефективними, переконаний, що гарно покажуть себе й у роботі,”

– розповів начальник циклу кінології Житомирській академії поліції Сергій Гайдук.

Після завершення навчального курсу на кінологів і їх чотирилапих помічників чекав підсумковий іспит. Оцінювала результати компетентна комісія.

Після успішного складання фінальних випробувань документальні свідчення успішного підвищення кваліфікації отримали поліцейські кінологи, а їх службові собаки – навички пошуку вибухонебезпечних предметів і речовин та відповідні сертифікати.

Нагадаємо також, що військовий кінолог з Житомира розповів про особливості роботи, а також дав поради господарям собак і тварин на війні.

Будьте першим, хто прокоментував "Поліцейські службові собаки від американських партнерів були сертифіковані за результатами навчань кінологів у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*