Поліція знайшла в трусах житомирського активіста Олександра Громова 5 тисяч доларів (ФОТО)

index2 111 777x437 - Поліція знайшла в трусах житомирського активіста Олександра Громова 5 тисяч доларів (ФОТО)

Голову громадської організації “Захист та Справедливість” Олександра Громова звинувачують у вимаганні 30 тисяч доларів США. За таку суму громадський активіст пообіцяв “не чіпати” приватне підприємство і не створювати навколо нього суспільний резонанс.

Сьогодні, 13 серпня, поліція затримала Громова в одному з розважальних комплексів Житомира під час передачі йому 5 тисяч доларів США.

Під час затримання, Громов намагався гроші приховати. І хоч поліція тактовно помовкує, проте фото свідчить,  що активіст запхав валюту просто в труси.

“У ході досудового розслідування, розпочатого за ч.4 ст. 189 (Вимагання) ККУ, встановлено, що керівник громадської організації неодноразово звертався особисто та надсилав смс-повідомлення очільнику підприємства з вимогами сплати коштів (одноразово – 30 тисяч доларів США та щомісячно – по 5 тисяч доларів США) за неперешкодження у його діяльності. У разі незгоди активіст обіцяв використати наявні ресурси громадськості для створення керівникові негативного іміджу та звільнення його у зв’язку з цим  з посади”, – повідомляє поліція.

В ГУНП обіцяють, що за свою жадібність “активіст” може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.


index 1  742x1024 - Поліція знайшла в трусах житомирського активіста Олександра Громова 5 тисяч доларів (ФОТО)
index4  1024x783 - Поліція знайшла в трусах житомирського активіста Олександра Громова 5 тисяч доларів (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція знайшла в трусах житомирського активіста Олександра Громова 5 тисяч доларів (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*