«Я вам не вірю», — президент Зеленський запропонував звільнитися начальнику поліції Житомирщини Вячеславу Печененку (ВІДЕО)

DSC 0273 777x437 - «Я вам не вірю», — президент Зеленський запропонував звільнитися начальнику поліції Житомирщини Вячеславу Печененку (ВІДЕО)

Вчора, 12 серпня, в Олевську відбулась нарада щодо незаконного видобутку бурштину, на якій були присутні  президент Зеленський та його оточення.

Крім розмов по бурштин та боротьбу з його незаконним видобутком, Зеленський представив нового главу Житомирської ОДА і закликав до звільнення декого з високопосадовців області. Під «репресії» потрапили керівники райдержадміністрації Олевського та Овруцького районів, очільники райвідділів поліції, лісгоспу регіону, СБУ. 

Начальнику ГУНП Житомирщини Вячеславу Печененку президент запропонував звільнити посаду.

«Скажіть будь ласка, що в вас відбувається в області? Вам приємно, що про вашу поліцію, яку повинні поважати українці, кажуть, що ви всі теж в схемі? Як жити українцю з цим? Про яку безпеку ми говоримо?», — звернувся Зеленський до Печененка.

Після виправдовувань начальника ГУНП, де він зазначив, що боротьба за «бурштиновою мафією» останні роки значно посилилась, а показники стали кращими, президент «дуже порекомендував» Печененку звільнити посаду:

«Я вам не вірю, вибачте будь ласка. Я буду говорити з керівником. Я теж вам рекомендую дуже покинути свою посаду. Буду говорити з паном Аваковим».Будьте першим, хто прокоментував "«Я вам не вірю», — президент Зеленський запропонував звільнитися начальнику поліції Житомирщини Вячеславу Печененку (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*