Наркоплантатор по-бердичівськи: поліція вилучила у місцевого жителя півтонни коноплі

Під Бердичевом 27-річний чоловік посадив плантацію коноплі, а після «жнив» сушив її та зберігав у збудованому схроні. Парубок облаштував у важкодоступній місцині спеціальний сховок-сушильню та навіть спорудив дерев’яний міні-будинок.

Викрили «наркоплантатора» оперативники кримінальної поліції, – повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

На місці поліцейські з’ясували, що чоловік зібрав нарковмісні рослини на полі, з ділянки, яку сам обрав та засіяв коноплею. Крім того, вони виявили сліди від свіжозрізаних рослин, а також ще з десяток конопляних кущів у зріст людини.

У поліції розповіли, що за словами «наркоплантатора», запаси він робив для себе, адже страждає від згубного потягу до вживання марихуани.

«Загалом зі сховку оперативники вилучили майже 500 кг висушених та зелених рослин коноплі, а також її насіння. За цінами «чорного ринку» вартість наркотичної сировини становить близько 2 млн гривень. Окрім того, з куреня вилучені рушниця з набоями та кастет», – розповіла начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

Будьте першим, хто прокоментував "Наркоплантатор по-бердичівськи: поліція вилучила у місцевого жителя півтонни коноплі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*