На яких дорогах поліцейські Житомирської області перевірятимуть швидкість цього тижня

Уже відсьогодні патрульна поліція Житомирської області у тестовому режимі використовує пристрої вимірювання швидкості TruCam. Це відбувається на аварійно-небезпечних ділянках – автодорогах області міжнародного значення М-07 Київ–Ковель–Ягодин та М-06 Київ–Чоп.

Патрульна поліція використовуватиме радари TruCam із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- та відеофіксацію порушень. А на автотранспорті поліцейських будуть увімкнені проблискові маячками синього кольору. Перший тиждень за перевищення швидкості поліцейські не штрафуватимуть, а працюватимуть для профілактики, щоб до такого нововведення зникли.

Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що унеможливлює втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних. Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

Як раніше писав Times.ZT, за весь час роботи патрульної поліції на Житомирщині за перевищення швидкості не оштрафували жодного водія. Причиною стало те, що у поліцейських не було спеціальних приладів для фіксації швидкості. Натомість коли працівники управління дорожнього будівництва та інфраструктури ЖОДА перевірили декілька обласних доріг, то виявилося, що 90 % водіїв швидкість перевищують. Між тим, раніше ми писали про статистику на дорогах Житомирщини за вересень: патрульні виявили 103 нетверезих водії, 132 дорожньо-транспортні пригоди, 293 протоколи, передані для розгляду у суді та 3700 постанов правоохоронці виписали водіям на дорогах області. Варто зазначити, що з 27 вересня 2018 року в Україні зросли штрафи за порушення ПДР. За деякі правопорушення доведеться платити аж у 20 разів більше.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради ухвалили законопроект № 8492 у першому читанні. Згідно з цим документом, в Україні в 17 разів збільшать штраф за непристебнутий пасок безпеки. Коли й на скільки – читайте за посиланням.


Дивіться також: Права водія при зупинці поліцією

Будьте першим, хто прокоментував "На яких дорогах поліцейські Житомирської області перевірятимуть швидкість цього тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*