Радари для фіксування швидкості: коли їх почнуть застосовувати житомирські патрульні та який розмір штрафу за перевищення

З наступного понеділка (8 жовтня) патрульна поліція Житомирської області тестуватиме лазерний радар TruCam. Перший тиждень водіїв не штрафуватимуть.

Відповідну інформацію оприлюднила патрульна поліція у Facebook.

А перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів, коли водіїв почнуть штрафувати за перевищення швидкості.

«Усі прилади вже пройшли повірку та отримали експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Хочу наголосити, що перший тиждень (з понеділка, 8 жовтня) патрульна поліція буде використовувати дану систему в пілотному режимі без притягнення водіїв до відповідальності, адже основна задача поліції – не покарати, а попередити правопорушення і зберегти життя громадян.

А надалі порушники будуть притягуватися до адміністативноі відповідальності згідно чинного законодавства», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як раніше писав Times.ZT, за весь час роботи патрульної поліції на Житомирщині за перевищення швидкості не оштрафували жодного водія. Причиною стало те, що у поліцейських не було спеціальних приладів для фіксації швидкості. Натомість коли працівники управління дорожнього будівництва та інфраструктури ЖОДА перевірили декілька обласних доріг, то виявилося, що 90 % водіїв швидкість перевищують.

Між тим, раніше ми писали про статистику на дорогах Житомирщини за вересень: патрульні виявили 103 нетверезих водії, 132 дорожньо-транспортні пригоди, 293 протоколи, передані для розгляду у суді та 3700 постанов правоохоронці виписали водіям на дорогах області.

Варто зазначити, що з 27 вересня 2018 року в Україні зросли штрафи за порушення ПДР. За деякі правопорушення доведеться платити аж у 20 разів більше.

Нагадаємо, що депутати Верховної Ради ухвалили законопроект законопроект №8492 у першому читанні. Згідно з цим документом, в Україні в 17 разів збільшать штраф за непристебнутий пасок безпеки. Коли й на скільки – читайте за посиланням.

 

 

 

 

Будьте першим, хто прокоментував "Радари для фіксування швидкості: коли їх почнуть застосовувати житомирські патрульні та який розмір штрафу за перевищення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*