Вересень цьогоріч видався доволі теплим і сухим. Лише останні кілька днів на Житомирщині спостерігалося зниження температури вночі та зранку, місцями короткочасні опади.
Втім, уже 17 вересня знову виглянуло сонечко і жителі області змогли ще трохи насолодитися очіннім теплом.
За прогнозами синоптиків, до кінця місяця в області не варто очікувати дощів, але погода буде похмурою. Температура повітря вдень сягатиме +24 і навіть +28 градусів. Нічних заморозків ще поки теж не варто боятися.
Пропонуємо вашій увазі світлини польового та берегового різнотрав’я (осінні сухоцвіти) у променях ранкового сонця, зроблені 17 вересня в одному з сіл Житомирської області.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957429-6-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694956496-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957429-5-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957429-4-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957429-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957429-3-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957429-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-6-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-4-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-3-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-12-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-15-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957439-1-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957439-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957439-3-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-1-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-8-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-7-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-6-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-8-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-7-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-3-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-1-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-9-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-5-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-1-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-3-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957440-2-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-5-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-6-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-4-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/373553419_6638329789566473_3741251617693574322_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/377419478_6679343298798455_4313787772221324177_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-13-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-10-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-11-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-8-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957430-7-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo1694957438-14-768x1024.jpeg)
Юлія Демусь
Гриби-велетні: осінні дощовики на Житомирщині (ФОТО)
Чорнобривці – квіти сонця та осені: де ростуть і як використовуються (ФОТО, ВІДЕО)
Будьте першим, хто прокоментував "Польові сухоцвіти у променях сонця: теплі вихідні на Житомирщині (ФОТО)"